DárkyDům a zahradaRady a tipy

Vyrábíme moderní „lustr“ ze sisalového lana

Vyrobte si tento úžasný moderní lustr ze sisalového lana. Jde o moderní kousek, který zkrášlí každý interiér.

V hlavní roli sisal

Získáte opravdu moderní kousek, který si můžete vyrobit podle své vlastní vize. Můžete jej využít kamkoliv, do obývacího pokoje, předsíně, ložnice nebo moderního dětského pokoje. Jak si tento moderní lustr vyrobit?

Co budete potřebovat:

  • Nafukovací balónek
  • Lepidlo
  • Sisalové lano
  • Závěsná sada
  • Žárovka

Jak postupovat:

Vezměte nafukovací balonek a nafoukněte jej. Vezměte hrneček o rozměru, který sedí na otvor žárovky a celého těla lustru. Dejte pozor, ať se nafouknutý balónek neprotrhne.

Nyní vezměte tekuté lepidlo a naplňte jim misku. Do ní začněte postupně namáčet sisalové lano. Na pomoci si vezměte gumové rukavice.

Nyní přichází na řadu omotávání sisalového lana okolo nafouknutého balónku. Dávejte pozor, jak moc chcete mít lustr hustě obalen. Někomu stačí jedna vrstva, jiný si oblíbí hned několik hustých vrstev. Místo, které jste si vyznačili na žárovku a tělo lustru neomotávejte, nechejte jej volné. Počkejte, až se sisal úplně vysuší, což je zhruba asi osm hodin.

Jakmile je sisalové lano dostatečně vyschlé, s pomocí špendlíku propíchněte balonek a vytáhněte jej.

Přidejte závěsnou sadu, přidejte žárovku a zapojte do zásuvky. Nyní už nezbývá, než si užívat výhody sisalového moderního lustru!

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button