Krása a módaRady a tipy

Jak na velké oči pomocí make-upu?

Výrazné a krásné velké oči jsou snem každé dívky. Není divu, je to znak sexuality a mrkání nekonečnými řasami je nepochybně také velice přitažlivé. Naštěstí pro vás ale v dnešní době existují četné návody stylistů a stylistek, které vám pomohou toto dosáhnout. My jsme pro vás dnes připravili ty nejlepší z nich – není za co, milé dámy!

Pro maximální efekt aplikujte dvojitý stín

Slavný hollywoodský maskér Jake Bailey má jasno. Pro maximální efekt velkých očí použijte dva stíny ze stejné sady které k sobě ladí a ty pak tónujte. V kombinaci s tužkou a řasenkou bude výsledek naprosto neodolatelný!

Správné nanesení stínů

Známá maskérka Sarah Lureco (mezi jejíž klienty patří například Katherine Heigh anebo Olivia Wilde) radí, jak dát vaším očím výraz „laně“. Nejdůležitější je podle ní nanést tmavý stín hned pod dolní víčko a a zaměřit se na správné tónování nad víčkem horním. Pro lepší porozumění pro vás máme ale návod v podobě obrázku!

Nebojte se barevných tužek!

Makérka Laura radí: nebojte se barevných tužek, všechno, co dělá vaše oči zářivější je zároveň opticky zvětšuje. Při správném používání tužky dokážete vytvořit hloubku, kterou vám žádné jiné líčidlo nedodá!

Vsaďte na přirozenost

Béžové oční stíny s jemnou řasenkou se vám možná budou zdát uťáplé, ale pro vaše oči to bude hotový zázrak. Přirozený vzhled zkrátka nikdy není na škodu!

 

 

 

 

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button