Rady a tipyRecepty

Jak si udělat výbornou omeletu se sýrem?

Snídaně je základem dne, proto dbejte na to, co si dáváte. Musíte si do snídaně zařadit bílkoviny, sacharidy a také zeleninu, abyste měli dobrý start do celého dne. Díky tomu budete výkonnější a energií budete sršet po celý den.

Omeleta k snídani

Omeleta je k snídani velmi ideální, stačí postupovat podle několika jednoduchých kroků a uvaříte si tu nejlepší omeletu k snídani. Samozřejmě si jí můžete udělat také k večeři. Vzhledem k tomu, že omeletu uděláte během krátké chvíle, můžete si omeletu udělat také jako svačinu nebo rychlou snídani, když pospícháte. Stačí mít jen pár ingrediencí a je to. Udělejte si i vy omeletu doma!

Krok 1:

Předehřejte troubu na 100 stupňů Celsia a vezměte talíře, které do nich vložíte. Nechejte je v troubě zahřát. Do středně velké misky dejte vejce, vodu, sůl a na hrubo namletý černý pepř. Vezměte vidličku a zhruba třiceti rychlými tahy směs smíchejte, aniž byste jí načechrali.

Krok 2:

Vezměte teflonovou pánev, rozpusťte margarín. Jakmile je rozpuštěný, nalijte směs vajec, vody, soli a pepře do pánve. Vezměte stěrku nebo vařečku a opatrně posouvejte již hotové kraje do středu. Tím se omeleta udělá po celé délce. Jakmile bude omeleta hotová. Vezměte čedar a posypte omeletu na pánvi. Ovšem jen její jednu polovinu.

Krok 3:

Vezměte vařečku nebo stěrku a překlopte vaječnou omeletu.

Krok 4:

Jemně omeletu složte a dejte na talíř. Můžete posypat pažitkou, petrželkou nebo zbytkem sýru a máte hotovo. Nyní už stačí popřát dobrou chuť!

Zdroj

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button