Spolupráce

Jak na praní prádla v hotelu? Spolupráce s prádelnou se vyplatí

Provozování hotelu zahrnuje celou řadu činností. Je potřeba se postarat nejen o úklid pokojů, zajištění stravování a celkový komfort zákazníků, ale jednou z hlavních položek je bezpochyby i praní prádla. A toho může být v hotelu opravdu hodně. Ložní povlečení, ubrusy, ručníky i župany musí být vždy perfektně čisté, jinak se hotel může se svojí dobrou pověstí a přízní hostů rozloučit. Jaký je ale nejefektivnější způsob, jak praní hotelového prádla zajistit?

Je zcela klíčové zvolit takový způsob, který bude nejen rychlý a spolehlivý, ale také za příznivou cenu. Je nutné uvědomit si, že praní prostěradel a dalšího objemného ložního prádla není úplně snadné – a to ani nehovoříme o potřebě prádlo žehlit. Častokrát je také potřeba zajistit praní záclon nebo jiného choulostivého materiálu, což může být obtížné. Možnosti jsou v podstatě dvě:

Vlastní hotelová prádelna

Praní prádla ve vlastních prostorech je možnost, kterou i dnes využívá řada hotelů. Výhodou určitě je, že máte celý proces pod svou kontrolou a vedením a můžete si být jisti, že se postupuje přesně tak, jak chcete vy. Je ale třeba upozornit na finanční náročnost tohoto řešení, minimálně co se týče počátečních investic, a vyplatí se skutečně jen u větších hotelových komplexů.

Spolupráce s externí prádelnou

Vedle praní hotelového prádla přímo v hotelu, je dobrým řešením spolupráce s externím poskytovatelem pracích služeb. Prádelny povlečení vyperou vždy velmi spolehlivě a kvalitně – je to koneckonců to, čemu se profesionálně věnují a znají tedy nejnovější postupy, používají moderní metody a mají většinou i lepší a kvalitnější vybavení. Skvělé také je, že toto řešení nevyžaduje žádnou výraznou vstupní investici – platíte jen za služby, které skutečně obdržíte. Vždy je však samozřejmě nutné najít spolehlivého poskytovatele služeb. Doporučit můžeme www.pradelna-zdar.cz. Vybírejte dle referencí spokojených zákazníků.

Zdroj náhledového obrázku: pixabay.com

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button