Spolupráce

Půjčení auta na víkend? Žádný problém!

Nemáte vlastní automobil? Je ten váš v servisu? Přijela k vám návštěva ze zahraničí, kterou byste rádi vzali na výlet po Čechách či Evropě, ale do jednoho vozidla se nevměstnáte? Důvodů, proč si na víkend, týden či déle vypůjčit automobil, může být celá řada.

Pořízení a následné provozování automobilu dnes rozhodně není levnou záležitostí. Zdaleka přitom nejde jen o jeho samotnou nákupní cenu. Na některé modely se v současné době dost dlouho čeká. Mnohdy déle než rok. A pak tu je minimálně půlmilionová cena nového vozu. Pokud si vůz nevezmete na leasing, nebo si nepořídíte automobil z druhé ruky v autobazaru. Zde však buďte obezřetní.

Pozor na autobazary

V některých autobazarech nejenom dochází k přetáčení tachometrů (bohužel stále), ale také k šikovnému „zamaskování“ vozidel po povodních a autohaváriích. Takové vozidlo vám brzy po koupi doslouží. K ceně vozu si navíc nezapomeňte připočíst i náklady spojené s následným provozem vozidla. Benzín, jehož cena raketově roste, pravidelné technické a servisní prohlídky, havarijní pojištění a povinné ručení. Vlastnictví a provozování automobilu zkrátka ve výsledku je velmi drahou záležitostí.

Nemáte vlastní vozidlo? Ani ho nepotřebujete!

Co s tím? Pokud vozidlo nepotřebujete k výkonu povolání, k cestě do práce a za nákupy, zkuste žít bez něj. A na dny, kdy jej potřebovat budete, si jej zkrátka vypůjčte! Takové půjčení auta na víkend vás ve srovnání s pravidelným provozem i málo využívaného automobilu vyjde téměř za hubičku!

Autopůjčovny dnes letí

Jak by také ne. Představují cenově dostupnou cestu k novému vozidlu. Automobil je stále na rozdíl od autobusu či vlaku nejpohodlnějším dopravním prostředkem. Umožňuje nám být pány vlastního času. Do automobilu nasednete a jedete, kam se vám zlíbí. Nemusí to přitom být váš vlastní automobil, nýbrž ten z půjčovny. Cesta k němu, ať již na víkend či na celou dovolenou, je jednoduchá.

Snadná cesta k vozu

„Tati, půjčíš mi auto na víkend?“ ptají se někdy dospělí synové svých rodičů. Své vlastní ještě nemají, ale vyrazit s přítelkyni by rádi. Ne všichni tátové ale jsou ochotní svým synům vozidla půjčovat. Někteří z obav, jiní je zkrátka potřebují. A pro tyto případy tu je půjčovna aut Praha. Půjčovna Taggart, která vám zapůjčí vozidlo, s nímž budete moci vyrazit na cestu svých snů. Přímo k vám domů, budete-li chtít. O nic se nebudete muset starat.

Nová a zánovní vozidla

Vybírat můžete ze tří stovek nových a ani ne rok starých vozidel s kompletním servisem a nájezdem okolo 20 tisíc kilometrů. Tedy automobilů perfektně zajetých, což je jednou ze záruk jejich perfektního technického stavu. Vůz z autopůjčovny Taggart vás zkrátka nikde nenechá ve štychu. A pokud by se tak stalo, což není moc pravděpodobné, půjčovna vám na své náklady obstará vozidlo náhradní.

Řešení pro každého

Půjčovna aut Praha má vozidla pro každého. Hyundai i20 pro bezdětné páry či ty, kteří hledají levný pronájem, či osmimístný VW Transporter, do něhož se vměstná i početná rodina. A výlet za dobrodružstvím může začít.

Za kolik?

A na kolik vás zápůjčka vyjde? Cena zápůjčky záleží od délky pronájmů. Čím je delší, tím se cena pronájmu za den snižuje. Pronájem mezi řidiči velmi oblíbené Škody Octavia na jeden den vychází na 2250 Kč. Pokud si ji ale pronajmete na celý měsíc, vyjde vás jeden den na pouhých 400 Kč. V ceně pronájmu je každopádně zahrnuto kompletní pojištění (havarijní, povinné ručení a pojištění čelního skla) i asistenční služba. Výhodou je, že půjčovna si neúčtuje za dalšího řidiče. Při řízení se proto bez obav budete moci střídat.

Objednávejte online

Vozidlo si navíc bez problémů objednáte v pohodlí svého domova. Z nabídky vozidel si vyberete svého favorita, vyplníte jednoduchý formulář s daty zápůjčky a vrácení vozidla, vyberete případné doplňky a vozidlo si jedním kliknutím zarezervujete. V daný den a hodinu si ho buď vyzvednete na pobočce půjčovny, nebo vám bude přistaveno přímo u vás domů. Zbytek bude na vás. Zabalit si a vyrazit. Tak, šťastnou cestu!

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button