Spolupráce

Únikové hry pro dvojice, rodiny i skupiny

Díky Chess KEY Room si můžete užít neskutečná dobrodružství při tzv. únikových hrách. Zarezervovat si jednu z mnoha her poblíž stanice metra Florenc mohou jak jednotlivci, tak třeba dvojice toužící po hře s erotickým nádechem. Jedinečnou příležitostí je Escape game Praha i pro celé rodiny, nebo pro pracovní kolektivy. V rámci teambuildingu se mohou spolupracovníci nejen výborně bavit, ale i poznávat jeden druhého, jak kdo reaguje například ve stresových situacích.

Co nabízí Chess key room?

Především jsou to akční zážitkové únikové hry až pro 20 hráčů najednou. Je to báječná možnost pro pracovní kolektivy, které se tak mohou poznat mimo své pracovní prostředí. Pro správnou zábavu lze využít společenskou místnost nebo kouzelnou prvorepublikovou zahradu přímo v centru Prahy. Catering, výzdoba či degustace vína je zajištěna, stejně tak specialista, který se o vše postará. Každá úniková hra Praha je koncipována tak, aby zábavným způsobem otestovala schopnost práce v týmu, vzájemnou komunikaci a hlavně semkla celý kolektiv dohromady.

Soukromé i firemní akce

Rodiny nebo přátelé si mohou objednat například narozeninovou oslavu, rozloučení se svobodou či jinou společnou akci. V prostředí únikové hry získá takovéto setkání úplně jiný rozměr. Pracovní kolektivy se mohou setkat mimo kancelář při něčem, co bude všechny bavit a umožní jim se lépe poznat se všemi kolegy. Mohou uspořádat třeba soutěž týmů, nebo si prostě zahrát jen tak pro zábavu. Vedle klasického teambuildingu je možné si objednat například přípravu vánočního večírku, a to na základě vašeho zadání.

Příklad únikové hry

Upíří hrobka – tato úniková hra je skvělou zábavou pro rodinu, přátele či kolegy z práce. Je určena pro 2-5 osob a trvá 60 minut. Napínavé dobrodružství v autentických kulisách je protkáno mnoha úkoly a šiframi. Ocitnete se v karlínské kryptě opředené děsivým tajemstvím. Až stoletá povodeň v roce 2002 vyplavila z podzemí ostatky, upomínkové předměty a trofeje. Budete prohledávat hrobku a nalézat indicie, které vás povedou ke zjištění totožnosti obětí zvrhlého aristokrata, který zde žil v 19. století.

K jeho nejhorším trestným činům patřily vraždy mladých a krásných slečen z bohatých rodin. Ruka zákona na něj nedosáhla, ale osud se mu pomstil tím, že musí žít věčným životem v podobě upíra. S každou půlnocí se probouzí, bloudí po zdejších temných chodbách a lační po krvi další oběti. Při hře se musíte snažit uniknout z jeho spárů do půlnoci, jinak vás postihne zákeřné kousnutí a budete dělat navěky upírovi společnost.

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button