Spolupráce

Víkend v sedle? To je romantika, příroda i dokonalý relax

Přáli byste si dovolenou strávit aktivně, ale stále pohodově, s možností užít si i saunu nebo třeba bazén a v poklidu relaxovat? Zkuste zapomenout na tuctové aktivity a okoukané víkendové balíčky a vyzkoušejte něco netradičního – dovolenou v koňském sedle. Po romantické vyjížďce v přírodě se můžete těšit nejen na wellness, ale i na prvotřídní restauraci, kde vám ke spokojenosti nebude nic chybět.

Nové zážitky během romantickém víkendu

Možná jste na koni v životě neseděli, ale v tomto ohledu není nikdy pozdě začít. Nemusíte se bát, že by vás posadili do sedla a poslali vstříc svému osudu. Kvalifikovaný personál vám zprostředkuje pobyt s koňmi, který vás přesvědčí, že nejkrásnější pohled na svět je skutečně z koňského sedla. Můžete si zvolit typ a délku projížďky dle vašich individuálních preferencí. Na všem se dá domluvit a vždy záleží na vašem přání.

V rámci wellness balíčku v resortu Equitana zažijete nejen dobrodružství na koních, ale také maximální relax a uvolnění ve finské sauně, parní lázni nebo při procházce po Kneippově chodníku. Samozřejmostí je i stravování v hotelové restauraci, kde si jistě po výletu v přírodě rádi zakousnete něco dobrého.

Odpočinek pro tělo i mysl

Víkend na koních je skvělým dárkem třeba pro vaši drahou polovičku. Užít si můžete klidného prostředí i nádherné okolní přírody. A program je jen na vás – vyberte si to, co je vám blízké na www.equitana.cz. Resort je v provozu po celý rok a neustále vítá nové zákazníky, které už omrzeli klasické wellness pobyty, kde se nedá zažít nic nového. Můžete utéct od ruchu velkoměsta a alespoň na chvíli si užít atmosféru venkova, kde čas plyne tak nějak pomaleji.

A pokud už nyní přemýšlíte nad plány na léto – co takhle netradiční dovolená na koních? Rozpálené pláže nebo horské túry jsou už trochu okoukané, tak proč nevyzkoušet něco nového, o čem budete moci přátelům i kolegům ještě dlouho vyprávět.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button