Spolupráce

I oblečení na doma může být šik. Vyzkoušejte tohle

Trávíte hodně času doma? Bez ohledu na to, zda si jen užíváte volný čas, jste doma na mateřské dovolené nebo máte home office – li momentálně nechodíte do klasické práce, není to důvod, abyste nemohli být šik. I doma přece můžete být elegantní a sexy. Nejen pro partnera, ale i sama pro sebe.

Jen tak pro volný čas

Pokud si doma užíváte volno, vynikající alternativou k trávení času v pyžamu je domácí oblečení. Opravdu, i tepláky mohou být přece střihově hezké. Slaďte k nim tričko nebo mikinu ve stejném stylu a pohodlný domácí outfit je na světě.

V obchodech najdete pohodlné soupravy sestávající z kvalitních tepláků a mikiny, případně pohodlného svetříku. Mezi stylovými kousky na doma nechybí ani oblečení od známých značek, jakými jsou například Calvin Klein, Desigual, Guess či Tommy Hilfiger. 

Náš tip: Domácí oblečení nejen těchto, ale i jiných známých značek, naleznete v internetovém obchodě Zoot, kde si při nákupu můžete uplatnit Zoot slevový kód.

Pokud si užíváte společné volné chvíle s partnerem, spusťte si top na ramena a slaďte k němu i domácí kalhoty. K zahození jistě není ani pohodlný domácí overal, kimono či sexy župan.


Mateřská „dovolená“

Některé z nás to znají. Vedle mateřských povinnostech jsme rady, když na sebe stihneme ráno natáhnout alespoň staré vytahané tepláky. Musí to být však opravdu tak? Představte si, kolik radosti vám dělá, když svého prcka obléknete do pěkného domácího oblečení.

Najděte si těch pár minut na sebe i vy a zvolte například jednoduché legíny s mikinovými šaty. Ale dobře zkrátka jen dobře padnoucí tepláky a krátkou mikinu, ve kterých se budete cítit nejen pohodlně, ale i sexy. A pokud máte doma malé děvčátko, můžete se obléci stejně – radost zaručena na obou stranách.

Něco na home office

Pokud si právě užíváte vymoženosti práce z domu, nikdo od vás samozřejmě nebude vyžadovat, abyste při notebooku seděli v saku a v botách na podpatcích. Přesto můžete svůj outfit přizpůsobit tak, abyste při každém video meetingu nemuseli převlékat z pyžama do něčeho vhodnějšího. Co takhle vsadit na domácí kalhoty, přiléhavé tričko a k tomu pohodlný svetřík?

Náš tip: Takové stylové kousky na doma seženete v internetovém obchodě Bonprix, kde vás čeká výhodní Bonprix sleva.

Takže, zahoďte staré vytahané tepláky a hoďte se do gala! Uvidíte, že překvapíte nejen své nejbližší, ale i samu sebe.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button