Spolupráce

Několik nápadů na tématické party u vás doma

Plánujete u sebe doma uspořádat party, ale nechcete, aby byla obyčejná? Nejlepší způsob, jak domácí oslavu trochu ozvláštnit, je dát jí nějaké téma. Kostýmy, aktivity, speciální pohoštění, kreativní drinky… no nezní to skvěle? Máme pro vás pár témat, které můžete využít:

Osmdesátky

Party na téma osmdesátek si užijí všichni, od mladých až po dospělé. Máte přátele, kteří prožili své mládí v osmdesátých letech? Pro ně to bude příjemná nostalgie a věřte, že se opravdu uvolní. Je váš okruh přátel mladší? Nevadí, osmdesátá léta dnes frčí! Vaši kamarádi s radostí využijí šanci vyřádit se na krásných outfitech.

Filmová noc

Filmová noc kromě kostýmů nabízí i skvělé možnosti na program. Můžete si připravit soutěž v podobě filmového kvízu, nebo v zatemněné místnosti udělat kino s výběrem filmů, kam si hosté mohou chodit sociálně odpočinout.

Módní přehlídka

A hřeb večera je…. módní přehlídka! Dejte hostům dopředu vědět, že v průběhu večera proběhne přehlídka s hlasováním o nejlepší outfit! Ideální pro večer s kamarádkami.

TIP: Pokud se chcete vyhnout hádkám, nastavte společné téma outfitů (třeba historickou éru nebo něco vtipného).

Velký Gatsby

Styl dvacátých let. Americký sen, tajné párty v hernách s hazardem, pašování alkoholu. Svět horních deset tisíc po válce. Vše v jazzovém rytmu.

Detektivka

Vyžaduje trochu více práce na přípravách, ale bude stát za to! Vymyslete příběh a rozmístěte po místnosti nápovědy tak, aby hosté museli hledat po bytě a vyslýchat podezřelé! Všichni se krásně poznají a zapojí mozkové závity. Po vyřešení případu můžete volnou zábavu koncipovat jako oslavu úspěchu.  

Cestování časem

Toto téma dává hostům opravdu velkou možnost pro zapojení své kreativní stránky. Můžou si vymyslet kostým z jakékoliv éry historie i z budoucnosti. Dekorace místnosti může připomínat třeba stroj času.

Sci-fi party

Ponořte se do světa fantazie a připravte sci-fi party. Steampunkové kostýmy, UV-barvy, technické dekorace. No nezní to skvěle?

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button