Spolupráce

Sezóna letních zahradních party se blíží. Máte vybraný pohodlný zahradní nábytek?

Jestliže máte zahradu, určitě se už nemůžete dočkat dlouhých a teplých letních večerů, kdy si pozvete rodinu nebo partu přátel a uděláte si příjemnou grilovačku plnou dobrého jídla, pití a zábavy. Aby ale bylo kam odložit pivo nebo kam se pohodlně posadit, je třeba vybrat si vhodný zahradní nábytek. Právě ten vám pomůže najít vyhledávač nábytku a dekorací FUF.cz.

Jak vybrat kvalitní zahradní nábytek?

Je třeba zaměřit se na to, aby byl zahradní nábytek pohodlný, pevný a odolný. Měl by výborně odolávat různým povětrnostním vlivům, ale také byl měl ladit se stylem vaší zahrady či terasy a měl by poskytovat dostatek prostoru pro vaše aktivity. Je jasné, že představy o barvě nebo rozměrech může mít každý odlišné podle vlastního vkusu, ale ohledně materiálu přeci jen existují určití favorité.

Doporučit lze zejména teakový zahradní nábytek, který skutečně na první pohled ohromí luxusním vzhledem. Je však třeba vědět, že vyžaduje pravidelnou údržbu. V nabídce najdete i proutěný zahradní nábytek, který rozhodně působí stylově, ale jeho odolnost není právě vysoká. V neposlední řadě je to pak i plastový nábytek, který je nejekonomičtějším řešením a může vyhovovat třeba mladým rodinám s dětmi a domácími mazlíčky, u kterých je jasné, že žádný dražší nábytek nemá smysl pořizovat.

Stolem a židlemi to nekončí

Jako zahradní nábytek si většina z nás představí zejména stoleček a židle, ve skutečnosti je možností daleko více. Inspiraci můžete čerpat v magazínu FUF.cz, kde najdete tipy, jak zahradu ještě více zvelebit. Pořídit se dají například zahradní lavičky, houpačky, venkovní křesla nebo třeba i lehátka k ideálnímu letnímu odpočinku. Díky široké nabídce si vybere skutečně každý a nezáleží na tom, jaké máte představy a možnosti. I vaše zahrada může letos zazářit a vy ji konečně budete moci využít naplno.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button