Spolupráce

5 tipů, které vám zajistí nejlepší svatbu na podzim

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Je pravdou, že pokud chystáte svatbu na podzim, je lepší věnovat jejím přípravám, které zaručí bezchybný průběh, zvýšenou pozornost. Z vlastní zkušenosti víme, že svatba na podzim může být nádherným zážitkem, jenž předčí ty nejlepší svatby během obvyklé sezóny od pozdního jara do pozdního léta. K tomu je ale potřeba znát pár vychytávek. Toto je 5 tipů pro podzimní svatby, které svatební fotograf Yorge vysledoval.

Rozhodně se nesmíte spoléhat na předpovědi počasí. S podobným tipem se setkáte i v sezóně, pokud je ve vašem zájmu oslavit své sliby lásky na jejím úplném začátku. I když může předpověď slibovat krásných 15 °C a roztrhanou oblačnost, nikdy není na škodu poprosit asistenta svatebního fotografa a kameramana, aby s sebou vzal i pár deštníků, kdyby pršelo.

Oblečení, prostory, ale hlavně atmosféra

Ve spojení s tím je také nutno myslet na vaše zdraví. Zejména nevěsta, kterou před chladem obvykle kryjí pouze svatební šaty, v nevlídném počasí ocení něco přes ramena. Teplé oblečení během přesunů v rámci portrétního focení jsou základ povedené svatby a prevencí před následným onemocněním.

Mějte také na paměti, že turbulentně se měnící počasí může znamenat, že venkovní stany pro hosty nemusí stačit. Zábava nezamrzne, pokud budete myslet na dostatečně velké vnitřní prostory. Některé hotely či jiná svatební místa disponují terasami, které během chladnějšího počasí „obalí“ plastovými stěnami. Dohromady s přímotopy tak přetvoří venkovní prostor v další taneční parket, klidovou zónu nebo pohodlnou místnost.

Poslední tip je dvojitý. Svatbu si uspořádejte s lidmi, kteří vytváří pohodovou atmosféru. Je nám jasné, že jste to už slyšeli, nicméně není nic důležitějšího než spolehlivý a pohodový personál a spokojení hosté. V případě, že i snoubenci přijdou s nejlepší možnou náladou, nemůže se nic pokazit. Aby vše šlo podle plánu, rádi bychom vám doporučili i zkušeného svatebního fotografa, který do výše zmíněných metrik zapadá. S fotkami od Yorge se nádherně vzpomíná. Najdete nás na www.yorge.com.

Zdroj náhledového obrázku: Yorge

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button