Spolupráce

Obdarujte i sebe a naplánujte si relaxační pobyt jen pro vás

Vánoce jsou pro mnoho lidí nejen svátky pohody a klidu, ale také stresu, příprav, spousty nákupů, vaření, hostů a shonu. Pokud i vy jste po svátcích spíše než odpočatí poněkud unavení a bez energie, je načase konečně udělat něco pro sebe a své zdraví. Dopřejte si relaxační pobyt ve Františkových lázních, který vás dobije energií a pohladí vás na těle i na duši.

Kde si zaručeně odpočinete?

Hotel Bohemia ve Františkových Lázních je tím pravým místem, kde můžete zcela vypnout a užít si péči personálu. Nabízí se zde wellness pobyty, víkendové pobyty, ale i různé pobytové balíčky zaměřené na to, aby se zde každý host cítil jako v bavlnce.

Balíček Relax je ideální volbou pro každého, kdo si chce užít víkendový odpočinek, po kterém se bude cítit jako znovuzrození. Užijete si dvě noci v pohodlném pokoji, kde se vyspíte vždy do růžova, welcome drink, vstup do sauny i do solné jeskyně, perličkovou koupel, ale také masáž.

A to zdaleka není vše. Wellness hotel Bohemia nabízí spoustu dalších služeb, které jsou navrženy tak, aby hostům poskytly maximální pocit uvolnění a pohody. Užijte si českou, tak i zahraniční kuchyni v hotelové restauraci a deštivé dny můžete třeba celé strávit v nově zrekonstruovaném wellness studiu Matahari. Zde si užijete masáže, koupele, zábaly, kosmetické služby i komplexní terapii přesně podle vašich potřeb.

Františkovy Lázně vás okouzlí

Toto proslulé lázeňské město má mnoho co nabídnout pravidelným návštěvníkům i těm, kteří sem zavítají poprvé. Lázeňská tradice je zde cítit doslova na každém kroku a celé městečko je prodchnuto atmosférou klidu a pohody. Od roku 2021 je navíc zapsáno na Světovém seznamu kulturního dědictví UNESCO, a to hovoří samo za sebe. Přijďte si skutečně odpočinout a strávit kvalitní čas zaměřený jen a jen na vás a vaši tělesnou i duševní pohodu. Nikdo jiný to za vás neudělá.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button