Spolupráce

Jakými bytovými doplňky nejlépe doladíme domácnost?

Abychom se doma cítili příjemně a mile, je nutné si svou domácnost zařídit. Kromě hezkého nábytku, který nám bude se vším ladit, nesmíme zapomenout ani na bytové doplňky, které se nejvíce podílí na tom, jak domácnost aktuálně vypadá, jaký z ní máme pocit. Jestli na bytové doplňky moc nedáte, je pravděpodobné, že vaše domácnost nevypadá sympaticky. Stačí, když byste na zeď pověsili krásné vícedílné obrazy a hned by se vše změnilo.

Mezi aktuálně nejatraktivnější bytové doplňky patří kovové prvky, jako jsou lampičky nebo zrcadla. Měď, zlato nebo stříbro – to dnes frčí. Naštěstí existují i takové bytové doplňky, které nejsou jenom chvilkové, ale které jsou dlouhodobě moderní, proto dělají krásu zkrátka celý život. Mezi dlouhodobě stylové bytové doplňky patří například obrazy, které, jak jsme zmínili, vždy perfektně zahalí jakkoli prázdnou zeď.

Jaké motivy jsou in?

U obrazů si však dejte pozor na motivy. Ne všechny jsou vkusné. Pokud byste pročítali časopisy o bydlení, zjistili byste, že v současné době jsou moderní zejména obrazy na stěnu se zvířaty. Pokud se navíc jedná o obrazy na plátně, do nichž jsou obrazy vyšity, máte vybráno! Kromě zvířat se stále těší velké oblíbenosti i abstraktní obrazy na stěnu, které si každý představuje jako velmi živé, pestré doplňky, jež nedají člověku v noci spát. Abstraktní obrazy však nejsou jen zářivé, ale jsou i vkusně nenápadné, pokud jsou v neutrálních barevných kombinacích.

Černobílé obrazy na zeď s motivem měst je něco, co miluje zejména mladá generace.

Poohlížejte se po vícedílných obrazech

Při výběru vhodného obrazu se dívejte po vícedílných obrazech, nikoli po všedních, jednodílných. Vícedílné obrazy zatím nemá kdekdo, proto dlouho neváhejte. Vícedílné moderní obrazy se skládají z více dílů, konkrétně ze tří, čtyř či pěti, ovšem dostupné jsou i sedmidílné obrazy, které zahalují největší část prázdné zdi.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button