Spolupráce

20letá slečna adoptovala z útulku pitbulla – ten jí teď láskyplně a vděčně objímá

V kotci za mříží tiše seděl. Když ho šla za nějakou dobu zkontrolovat, seděl opět tiše na stejném místě, zatímco ostatní psi v dalších kotcích štěkali a skákali.

Kayla vzala Russe vyvenčit, ale trvalo jí prý asi jen 5 minut, než se do něj zamilovala. Byl hned mazlivý a vůbec neštěkal na ostatní psy.

Navíc Russ znal základní povely, jako je „sedni“, „lehni“ a „stůj“. O to víc je divné, že se vyskytl v útulku, a ještě v takovém stavu. Kayla tedy vyřídila adopční papíry a Russa si odvezla domu.

I Russ si Kalyu velmi rychle oblíbil a chtěl jí být stále na blízku

Jednoho dne seděla v křesle s notebookem a zpracovávala domácí úkoly do školy. I přesto, že tam byla celá sedačka volná a na zemi byl psí pelíšek, Russ vyskočil do křesla za Kaylou a nechtěl být nikde jinde. Opravdu to vypadá, jako by Kaylu objímal.

Tuto láskyplnou fotografii (pod textem) zachytila Keylina teta Jamie Holt a vyvěsila ji na Facebook s textem

„A TOTO je přesně důvod, proč by lidé měli adoptovat zvíře!!! Moje neteř a její nově adoptovaný pes z útulku ACCT Philly, kterého si vzala před méně než 2 týdny. Tohle je vděčnost. Neexistují slova, která by skutečně popsala něhu na této fotografii.“

Poté se strhla lavina nadšených reakcí, kdy přes 60 000 lidí fotku lajkovalo, komentovalo či sdílelo. Mnoho lidí i přidávalo láskyplné fotografie svých adoptovaných psů. Kayla doufá, že i mnoho lidí se nechalo inspirovat a také si nějakého pejska z útulku vezme. Russ je prý ten nejvděčnější pes, jakého viděla.

Proto vás prosím – když budete mít volnou chvíli, jděte do útulku a vyvenčete aspoň nějakého psíčka. I já sama občas chodím do útulku v Českých Budějovicích a venčím útuláčky. Třeba si tam najdete i životního a věrného kamaráda.

Nekupujte si psy a nepodporujte skryté množírny – raději si vezměte psa z útulku a dejte mu teplý domov, plnou misku jídla a svou lásku. ?

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button