Spolupráce

Zvládnete prodej bytu lépe než makléř? Tento online test vám řekne pravdu

Chystáte se prodat byt či dům? Určitě je teď správný čas, kdy se vám může podařit vaši nemovitost výhodně zpeněžit. O byty i domy je zájem a prodej bytu či domu se tedy může jen vyplatit – pokud tedy víte, jak na to. Prodej bytu svépomocí má totiž své nástrahy, které ne všichni majitelé předvídají a umí se s nimi vypořádat. Prodej bytu bez realitky se vám tedy může hodně nevyplatit, pokud podceníte některé věci. Chcete to zvládnout v pohodě, klidu a neprodělat? Pak si vyzkoušejte zdarma unikátní online test od Maxima Reality.

Nechte si odborně poradit

Tento test odhalí, zda víte, na co si dá pozor při prodeji bytu a jak postupovat od první nabídky až po finální předání klíčů. Mnoha lidem totiž zcela neoprávněně roste falešné realitní sebevědomí jen proto, že si pročetli několik inzerátů a mají dojem, že na tom není nic složitého. Ve skutečnosti se ale mohou hodně mýlit, což bohužel často odhalí, až když je příliš pozdě.

Cena bývá často přestřelená

Kamenem úrazu bývá stanovení ceny za nemovitosti. Mnoho lidí netuší, kolik stojí byt v jejich lokalitě a srovnatelné kvality. Vědět, jak nacenit byt tak, aby byla cena pro prodejce stále výhodná, ale realistická, je tak trochu umění, kterým se rozhodně nemůže pyšnit každý realiťák, a už vůbec ne kdejaký laik. Přitom informace, kolik si mám říct za byt, je pro mnoho prodejců vůbec tím nedůležitějším, co se od realitní kanceláře dozví. Vyhnou se tak trapnému slevování z ceny, které budí nedůvěru a odrazuje potenciální kupce.

Realitní kurz pro každého

V kurzu od Maximy mají možnost otestovat se úplně všichni, a to zcela zdarma. Získáte tak zdravý a odborný pohled na vaše znalosti a zkušenosti a budete moci realisticky zhodnotit, jak funguje prodej bytu a zda to zvládnete sami. Realitní agentuře Maxima záleží na tom, aby byli Češi v oblasti prodeje nemovitostí dobře informovaní a dělali dobrá rozhodnutí, která jim přinesou zisk.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button