Spolupráce

Špičková AV technika, nejen pro konference

Kde je lepší si připlatit?

Při pořádání konference je důležitý nejen prostor, kde se bude akce konat, velmi vám doporučujeme se zaměřit také na audiovizuální techniku. Ozvučení a osvětlení z velké části stojí za úspěchem celé vaší akce. Přednášející musí být dobře slyšet a je potřeba, aby na plátno, případně přídavné monitory, viděli posluchači ze všech míst v sále.

Vybírejte kvalitní a prověřenou techniku od specialistů

Zde se opravdu nevyplatí šetřit a zkoušet neznámé značky. Ty sice mohou také dobře fungovat, ale to vy byste na své akci zjišťovat neměli. Společnost Economic Services zajistí nejen pronájem špičkové audio a videotechniky, ale také osvětlení a tlumočení. Připraví vše pro vaši konferenci včetně instalace projekčních pláten a ozvučovací techniky. Během konání akce zajišťují servis a správné fungování veškeré techniky. Po skončení akce vše zase demontují a odvezou. Ke klientům přistupují individuálně a vždy navrhují optimální řešení pro konkrétní prostor a konkrétní akci. Nemáte-li v této oblasti zkušenosti, je určitě lepší poptat odborníka, který vám se zapojením a provozem pomůže.

Chcete-li trvale vybavit konferenční sál, můžete využít pronájmu konferenční techniky. Pokud se vám osvědčí, můžete ji zakoupit. U složitých prostor je mnohdy těžké hned napoprvé navrhnout to nejlepší řešení. Proto je dobré využít profesionálních firem, které se na oblast AV techniky specializují.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button