Spolupráce

Jak si zútulnit domov

Rekonstruujete, nebo díky tomu, že je omezené vycházení máte více času na zvelebení vašeho domova? Jarní úklid už máte za sebou a nyní přemýšlíte, jak to doma trochu vylepšit? Máme pro vás pár tipů.

Nebaví vás šedivá barva, ve které jste pořídili veškeré doplňky, protože byla před dvěma lety in? Potřebovali byste něčím rozzářit váš obývací pokoj, aby nepůsobil tak nudně? Za pár korun můžete pocitově ohřát místnost o několik stupňů a změnit dojem z celé místnosti, a to vše za minimální dobu, pořízením nového koberce. Obchody jsou sice zavřené, ale na internetu seženete nepřeberné množství nejrůznějších druhů kusových koberců. Například červené koberce jsou v poslední době čím dál více oblíbené mezi zákazníky, protože se jim stýská po barvách. Bílá, šedá a béžová minulých let už je prostě nudí.

Přemýšlíte-li, jak zabavit děti, když nyní nesmí chodit do školky a snažíte se je držet dál od elektronických vymožeností? Hračky, které mají doma jsou už okoukané? Co takhle jim pořídit kusové koberce, které lákají ke hraní? Doba, kdy byly v nabídce obchodů na výběr tři druhy koberců pro děti je již dávno pryč. Dnes jsou k dostání velmi kvalitní koberce, se širokým spektrem motivů. Dokonce lze sehnat i dětský koberec, na kterém si děti mohou zaskákat panáka. A vy se můžete přidat.

Evergreenem jsou samozřejmě mezi chlapečky nejoblíbenější koberec se silnicí, dětský koberec farma a princeznovsky růžové koberečky pro holčičky. Koberce jsou vyrobeny za použití materiálů vhodných pro děti, které prošly atestem. Kromě hrací plochy navíc šetří koberce i kolena našich dětí při hře na zemi. Navíc díky koberci působí dětský pokoj útulněji.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button