Spolupráce

Tři skvělí pomocníci, kteří vám zaručí klidný a zdravý spánek

Ke kvalitnímu a zdravému spánku nestačí mít jen ideální matraci. I zdánlivě obyčejné doplňky jsou důležité, aby se vám dobře spalo, a ráno jste se probudili plní energie a vykročili tak do nového dne svěží. Tyhle tři pomocníky nepodceňujte a vsaďte na ně.

Nezapomněli jste na chrániče matrací?

Pokud chcete, aby vám vaše matrace vydržela co nejdéle, a zároveň vám záleží i na hygieně během spánku, určitě budete potřebovat chrániče matrací. Ty spolehlivě ochrání vaši matraci nejen před případnou nehodou, politím, ale také před tělesným potem. Chránič vytvoří ochrannou vrstvu mezi vaším tělem a jádrem matrace. Ta bude chráněná po celou dobu užívání a chránič v případě potřeby jednoduše vyperete v pračce a pak jej můžete používat zase dál.

Proč byste měli mít lamelový rošt?

Lamelový rošt společně s kvalitní matrací vám dokáže zajistit ten nejlepší spánek, o jakém se vám doposud možná ani nesnilo. Mezi hlavní funkce lamelových roštů patří především zvýšení ortopedických vlastností matrace a zajištění jejího odvětrávání. Navíc výrazně prodlužuje také životnost matrace. To z toho důvodu, že pokud je matrace položená na pevném podkladu je na všechnu zátěž sama a tím se rychleji opotřebovává a snižuje se tak její kvalita.

Proč zvolit anatomický polštář?

Anatomický polštář se obecně doporučuje pro osoby, které trpí na bolesti zad a krční páteře. Pokud se ráno budíte rozlámaní a bez energie, ani ta sebelepší matrace vám nepomůže, pokud nemáte kvalitní podpěru hlavy. Anatomický polštář je uzpůsoben tak, že doslova nutí tělo ležet ve správné poloze. Hlava a tím i páteř tak mají ideální pozici pro zdravý spánek. Ze začátku možná bude těžší zvyknout si na něj, protože většina lidí spí tak, jak by neměla ale je to zkrátka pohodlné. Po pár nocích ale poznáte ten rozdíl a už nebudete chtít spát na obyčejném polštáři.

Cesta ke skvělému zdravému spánku je snazší, než se může zdát.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button