Tiskové zprávy

Výkon vašeho vozu může být mnohem vyšší stačí jen vědět jak na to!

I přesto, že nevnímáte silnici jako závodní dráhu, vyšší výkon vozu se vždy hodí. Pocítíte především u předjíždění, které je díky němu rychlé, bezpečnější a příjemnější.

Zároveň se nemusíme strachovat s tím, že bychom byli někde pozdě a nemusíme uhýbat rychlejším do pomalejších pruh. Vyšší výkon ovšem není nutně spojen pouze s koupí nového vozu. Vyšší výkon může mít i ten váš!

Zvyšte svůj výkon!

Pokud chcete u svého vozu pozvednout výkon, stačí k tomu jedna jediná věc, a to vyhledat ty správné odborníky. Jen ti se dokáží o váš automobil postarat s profesionální péčí a za krátký čas z něj dostat absolutní maximum.

Kouzo jménem chiptuning

Za vším se ukrývá chiptuning, který by se dal označit zásahem do řídící jednotky vozidla, ve které jsou přenastaveny limity a hodnoty. Díky chiptuningu se dá docílit efektivního navýšení výkonu vozidla, které jde ruku v ruce se snížením spotřeby motoru. Chiptuning je navíc natolik sofistikovaný, že lze veškeré úpravy v případě potřeby kdykoliv navrátit zpět na původní hodnoty, které motor vykazoval před zásahem.

Dejte na odbornou péči!

Díky neprofesionálnímu zvýšení výkonu může dojít k tomu, že je váš motor poškozen. K tomu dochází nejčastěji v momentě, kdy tuto úpravu provádí osoby neznalá, které chybí potřebné zkušenosti i vybavení. Bezpečný chiptuning vám provedou pouze specializované firmy s dostatečnou certifikací, které vám dodají jasný přehled v grafech, protokolární výstupy a zálohu dat, aby mohlo dojít k navrácení do původních hodnot kdykoliv.

Chytrá volba

V momentě, kdy je do motoru zasahováno odborníkem dochází ke zvýšení výkonu motoru, snižování jeho spotřeby, a v žádném případě nedochází ke zhoršování emisních limitů. To je důvod, proč je chiptuning velmi chytrou volbou pro všechny řidiče.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button