Spolupráce

Výkon vašeho vozu může být mnohem vyšší stačí jen vědět jak na to!

I přesto, že nevnímáte silnici jako závodní dráhu, vyšší výkon vozu se vždy hodí. Pocítíte především u předjíždění, které je díky němu rychlé, bezpečnější a příjemnější.

Zároveň se nemusíme strachovat s tím, že bychom byli někde pozdě a nemusíme uhýbat rychlejším do pomalejších pruh. Vyšší výkon ovšem není nutně spojen pouze s koupí nového vozu. Vyšší výkon může mít i ten váš!

Zvyšte svůj výkon!

Pokud chcete u svého vozu pozvednout výkon, stačí k tomu jedna jediná věc, a to vyhledat ty správné odborníky. Jen ti se dokáží o váš automobil postarat s profesionální péčí a za krátký čas z něj dostat absolutní maximum.

Kouzo jménem chiptuning

Za vším se ukrývá chiptuning, který by se dal označit zásahem do řídící jednotky vozidla, ve které jsou přenastaveny limity a hodnoty. Díky chiptuningu se dá docílit efektivního navýšení výkonu vozidla, které jde ruku v ruce se snížením spotřeby motoru. Chiptuning je navíc natolik sofistikovaný, že lze veškeré úpravy v případě potřeby kdykoliv navrátit zpět na původní hodnoty, které motor vykazoval před zásahem.

Dejte na odbornou péči!

Díky neprofesionálnímu zvýšení výkonu může dojít k tomu, že je váš motor poškozen. K tomu dochází nejčastěji v momentě, kdy tuto úpravu provádí osoby neznalá, které chybí potřebné zkušenosti i vybavení. Bezpečný chiptuning vám provedou pouze specializované firmy s dostatečnou certifikací, které vám dodají jasný přehled v grafech, protokolární výstupy a zálohu dat, aby mohlo dojít k navrácení do původních hodnot kdykoliv.

Chytrá volba

V momentě, kdy je do motoru zasahováno odborníkem dochází ke zvýšení výkonu motoru, snižování jeho spotřeby, a v žádném případě nedochází ke zhoršování emisních limitů. To je důvod, proč je chiptuning velmi chytrou volbou pro všechny řidiče.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button