Spolupráce

Na koho se obrátit, když potřebujete zemní a výkopové práce?

Čeká vás kopání základů pro dům nebo pro plot? Možná potřebujete vykopat přívod pro vodu, pro elektřinu nebo vykopat díru pro bazén. Zemní a výkopové práce jsou mimořádně náročné a ve většině případů se neobejdou bez specialistů na tento druh práce. Nezáleží na tom, jestli jde o projekty menšího nebo většího rozsahu, vždy se obraťte na firmu BJK-rekonstrukce, která vám za výhodnou cenu zajistí profesionálně odvedenou práci.

Od výkopů až po stavbu

Firma BJK-rekonstrukce působí na trhu už mnoho let a poskytuje kompletní spektrum služeb, které jsou dostupné pro každého. Na vašem pozemku zajistí jakékoliv výkopy a terénní úpravy, včetně možnosti odvozu a rozhrnutí vytěžené zeminy. Zajišťuje výkopové práce ručně i za pomoci techniky. K dispozici má UNC bagr i minibagr.

Výkopové práce jsou vykonávány s maximálním ohledem na přesnost a bezpečnost. Firma má v této oblasti bohaté zkušenosti a práce bude provedena podle domluvy k maximální spokojenosti zákazníka.

Služby firmy jsou široké, poskytne také stavební práce, autodopravu a sanaci vlhkého zdiva. Jedná se tak o skvělého partnera pro realizace staveb a rekonstrukcí všeho druhu. Stavební práce zahrnují bourací práce, zednické práce i rekonstrukce na klíč. Díky vozovému parku vám firma odveze jak nábytek, tak i materiál na stavbu nebo třeba dřevo.

Ceny firmy jsou zcela transparentní a ceník můžete shlédnout přímo na firemním webu Bjk-rekonstrukce.cz. Můžete se s firmou domluvit jak na rozpočtu, tak i na všech pracích a jejich průběhu. Dbá na dodržení termínů a důsledně dbá na kvalitu v každé fázi projektu. Můžete ji nezávazně kontaktovat a domluvit se na všem potřebném. Kromě svého webu je vám k dispozici i na telefonním čísle 720 223 603.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button