Spolupráce

Čtyři typy moderního osvětlení

Toužíte po moderní domácnosti? V tom případě ve svém domově musíte mít také moderní osvětlení, přes to zkrátka vlak nejede. Na osvětlení se bohužel zapomíná, přesto je to nedílná součást každé moderní domácnosti. Do každé místnosti domu se hodí jiné osvětlení, každý pokoj si zaslouží jiná svítidla, proto jsme se rozhodli vypsat vám konkrétně čtyři typy moderního osvětlení, kterými vyšperkujete jednotlivé místnosti vašeho domu.

Stojací lampy nejen do obývacího pokoje

Opět se po letech moderní trendy ve světě bydlení přiklání ke stojacím lampám. Dříve se kupovaly zejména takové lampy, které byly rovné a měly hned několik světel. Dnes se dává přednost zaobleným lampám, které jsou krásně výrazně v každém obývacím pokoji. I když jsou výraznější, nejsou tak velké, aby se do obývacího pokoje nevlezlo nic jiného.

Obloukové stojací lampy se však hodí nejen do obývacího pokoje, ale také do dalších místností domu, jako je ložnice nebo dětský pokoj a jeho koutek na čtení.

Retro svítidla patří do pokoje pro hosty

Máte pokoj pro hosty? Co kdybyste si ho zařídili do retro stylu? Ten se totiž opět probudil z minulosti a opět na trh zavítalo několik kousků tohoto stylu. I osvětlení si na trhu našlo své místo, proto neváhejte a do retro osvětlení investujte. Když zařídíte do retro stylu třeba pokoj pro hosty, hosté se jako kdyby přesunou zpátky v čase a jejich pobyt bude zase o něco příjemnější a zajímavější.

Sádrová světla do koupelen

Moderní osvětlení by mělo být instalováno i do moderních koupelen. Zde by mělo být světlo nepatrné a minimálně viditelné, proto volte sádrová svítidla, která jsou dnes velmi oblíbená, a to díky své jednoduchosti a přirozenosti.

Stropní masivní svítidla do jídelen

Jídelny bývají nezajímavé, proto ji rozzařte krásným masivním svítidlem, jež najdete například v internetovém obchodě osvetleni.com.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button