Spolupráce

Oblíbení i nenávidění: Pokémoni se zase vrací na scénu

Ti, kteří vyrůstali v 90. letech, si jistě dobře pamatují známý seriál Pokémon, kolem kterého se tehdy rozpoutala doslova mánie. Možná jste si ale povšimli, že během pandemie covidu se oblíbené kreslené postavičky opět vrátily, a snad ještě s větší popularitou než dřív. Byznys s Pokémony také znovu pomohli nastartovat youtubeři, ale také Pokémon karty nebo Pokémon hry.

Stále populární

I když Pokémoni už slaví více než 25 let své existence, stále baví nové a nové generace mladých lidí. Dnešní mileniálové se k nim vrátili snad trochu z nudy nebo nostalgie, ale lákají také malé děti, které znovu prožívají úžasné příběhy barevných stvoření. Loni se například muselo dotisknout několik milionů sběratelských karet, protože jich byl všude nedostatek a zájem byl obrovský. Stejně populární jsou také Pokémon hračky a prakticky veškeré marketingové produkty, které jsou s Pokémony spojené.

Kartičky jako sběratelský kousek

Pro mnohé mohou být Pokémoni také zdrojem zisku nebo minimálně jakéhosi sběratelského potenciálu. Na internetu se totiž prodávají například starší Pokémon kartičky za velmi zajímavé částky. Zejména produkty, které vyšly v omezeném nákladu, jsou velmi populární a mohou se obchodovat za zajímavé peníze. I kdyby ale nic jiného, přináší minimálně možnost vytvořit si sběratelskou kolekci, která určitě ohromí.

Moderní technologie

Pokémonům přejí i moderní technologie – od aplikace na chytání Pokémonů, která byla před pár lety ve velké oblibě, až po různé hry na mobil, počítač i herní konzole. S vývojem technologií se také vylepšuje grafika a možnosti, jak Pokémony „oživit“ a ještě více je uživateli přiblížit.

Zamilujte se do Pokémonů i vy

Pokud jste kdysi barevné příšerky také milovali, je nyní možná ideální čas zkusit jim dát zase šanci. Nové produkty jsou skutečně zajímavé, zábavné a zaujmou malé i velké. Širokou nabídku her najdete na www.prokonzole.cz, kde si vyberete nejen hry s Pokémony, ale i mnoho dalších.

Zdroj obrázku: Piqsels

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button