Spolupráce

Přednosti operativního leasingu

Výhod leasingu automobilu využívá stále více firem, ale i fyzických osob. Pokud uvažujete o pořízení nového vozidla, ale nechcete mít starosti s jeho údržbou, pojištěním či sledováním servisních termínů, pak je pro vás ideálním řešením operativní leasing. Jedná se o službu výhodnou pro menší firmy, kterým se nevyplatí udržovat vlastní vozový park, ale i pro soukromé osoby.

Co je operativní leasing?

Jedná se o formu pronájmu, v rámci kterého uživatel hradí pouze rozdíl mezi pořizovací a zůstatkovou cenou auta. Cena se rozpočítává do měsíčních splátek, které jsou tak spolu s nákupem paliva jediným nákladem. Auto je po celou dobu trvání smlouvy majetkem leasingové společnosti, avšak uživatel je užívá jako své vlastní. V nabídce leasingové společnosti Auto Podbabská jsou vozy Škoda a Volkswagen.

Jak operativní leasing získat?

Operativní leasing poskytuje společnost Auto Podbabská, kterou najdete v Praze-Dejvicích. Pokud si z její nabídky na webových stránkách vyberete vhodné vozidlo, stačí jediným kliknutím odeslat nezávaznou poptávku a vybraný obchodní zástupce vás bude sám kontaktovat. Zodpoví vám veškeré dotazy a vysvětlí podmínky operativního leasingu. Soukromé osoby musí prokázat svou totožnost, souhlasit s uložením kopií svých dokladů a doložit své příjmy. Právnické osoby zpravidla dodávají výpis z obchodního rejstříku a účetní závěrku. Zájemce může ještě před podpisem smlouvy využít možnost testovací jízdy a vozidlo si jak se říká „osahat“.

Jak operativní leasing funguje?

Zákazník užívá dané vozidlo jako své vlastní a jedinými náklady, které musí hradit, jsou měsíční splátky a pohonné hmoty. V měsíčních splátkách jsou zahrnuty platby a služby, o které se stará leasingová společnost. To znamená povinné ručení, havarijní pojištění, servisní a asistenční služby, výměna letních a zimních pneumatik a řada dalších. Po vypršení termínu platnosti smlouvy zůstává vozidlo nadále majetkem leasingové společnosti. Uživatel může uzavřít novou smlouvu a získat nové vozidlo, nebo si může dosavadní automobil od společnosti odkoupit. Veškeré informace o operativním leasingu jsou k dispozici na https://podbabaoperak.cz/.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button