Spolupráce

Kam se vydat na rodinnou last minute dovolenou?

Chcete se s rodinou a dětmi vydat na last minute dovolenou k moři? Poradíme vám, jaké zvolit země pro dovolenou s dětmi. Mezi nejoblíbenější destinace patří cenově výhodné Bulharsko, tradiční Chorvatsko, písčité pláže Itálie a slunné Řecko. Ve všech zemích na vás čeká mnoho hotelů, kde nechybí dětské bazény, hřiště, pestré animační programy, akvaparky a hlídání dětí.

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku s dětmi je oblíbená kvůli krásným a bezpečným plážím, perfektní vybavenosti hotelů a velmi příznivým cenám. Čekají vás živá přímořská letoviska plná zábavy s moderními i tradičními hotely, dlouhé písečné pláže a pozvolný vstup do vody. Pokud máte namířeno na rodinnou dovolenou do Bulharska, podívejte se na 7 kilometrů dlouhý pás Slunečného pobřeží, kde jezdí turistický vláček, do letoviska Albena, Primorsko nebo Obzor, anebo do města Varna.

Chorvatsko

Nejoblíbenější destinace pro letní dovolenou dosažitelná autem, s průzračně čistým mořem, vysokou úrovní služeb, množstvím ubytování a bělostnými oblázky. I když zdejší pláže zrovna nejsou vždy písečné, určitě je tu najdete. Pokud hledáte pláž s jemným pískem, vydejte se na sever ostrova Rab do letoviska Lopar. Písčitá pláž je také v Brele ve Střední Dalmácii, světlý písek je v Soline na městské pláži Dražice a v Biorgradu na Moru.

Itálie

Velmi oblíbená je oblast Benátska na severu země, kde jsou pláže s jemným pískem, pozvolný vstup do moře a je v krátké dojezdové vzdálenosti a cenově dostupné. Relativně krátkou cestu autem zvládnete i s miminkem. Rodiny s dětmi jezdí i na Gargano v Apulii nebo do Kampánie. Právě v písku se vaše děti dostatečně vyřádí a nebudete o nich vědět celý den. Až budete balit dětský kufr, přibalte kromě nafukovacích hraček i kyblíčky a formičky na písek.

Řecko

Tradiční a bezpečnou zemí pro rodinnou dovolenou s dětmi je i Řecko. Na řeckých ostrovech najdete mnoho nádherných písčitých pláží i pláží s jemnými kamínky, křišťálově čistou vodou a pozvolný vstup do moře,jako stvořený pro bezpečné dětské hry. Zkuste ostrov Rhodos, Zakynthos, Kos nebo Krétu. Pokud už máte vybranou last minute dovolenou, cestovní kufry a tašky na rodinnou dovolenou pořídíte zde: https://www.nejkufry.cz/.

Náhledový obrázek: Depositphotos

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button