Spolupráce

Potřebujete přepravit zboží? Vyzkoušejte výhody cross dockingu

Rychlost, spolehlivost a přesnost – to vše očekáváme od dobré přepravní služby. A najít kvalitního poskytovatele takových služeb dnes nemusí být tak snadné. I když je zdánlivě mnoho firem, které dopravní a skladovací služby nabízí, ne každá obstojí, pokud očekáváme skutečně stoprocentní kvalitu.

Portál www.tenexpres.cz každodenně usiluje o to, aby těmto požadavkům dostála na maximum. V jejich portfoliu najdeme rozmanité služby – od skladování, přes autodopravu až po cross docking.

Dostupné a velké sklady

Celkově firma disponuje kapacitou 7000 m2 skladovací plochy, takže ani velký náklad není problém. Velkou výhodou je rovněž to, že sklady se nachází v blízkosti dálnice D5, což znamená rychlé a přímé spojení po celé České republice i do zahraničí. Sklady jsou precizně zabezpečeny, aby vaše zboží bylo v bezpečí.

Spolehlivá doprava

Přes dvacet let zkušeností v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy řadí firmu mezi špičku autodopravců. Přeprava je efektivní, ekonomicky zajímavá a odpovídá nejnáročnějším požadavkům. Je možné zajistit i dopravu nadrozměrných zásilek, problém není ani expresní přeprava či celní deklarace.

Benefity crossdockingu

Inovativní a vysoce efektivní službou je tzv. cross dockingová přeprava. Její myšlenka spočívá v minimalizaci počtu manipulací se zásilkou. Podstatným rozdílem oproti jiným druhům přepravy je především to, že zboží se nikde dlouho neskladuje, ale efektivně se využívá prostor nákladních aut, která jedou určitým směrem. Díky tomu je možné výrazně snížit náklady a urychlit rychlost přepravy.

Existuje hned několik důvodů, proč využít cross docking. Především výrazně snížíte náklady na uskladnění zboží, ale také minimalizujete riziko chyb, které lze přičíst na vrub lidskému faktoru. Výsledkem je rychlá a spolehlivá přeprava zákazníkovi, což pro vás může znamenat důležitou výhodu v konkurenčním boji.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button