Spolupráce

Lehké regály pro obchody a sklady

Nabídka firmy L.L.TRADE

Firma nabízí prodejnám a skladům regály a další doplňky, jako jsou stojany vitríny, pulty, či vozíky. Díky své vlastní výrobě může zákazníky uspokojit i při potřebě odlišných či atypických rozměrů, materiálů nebo designu. Lehké skladové regály a jiné produkty zhotovuje i na míru podle potřeb zákazníka. Firma působí po celém území ČR i v dalších státech EU. Zákazníkům je k dispozici 24 hodin denně a v případě potřeby dodá jakýkoliv produkt i v noci, o víkendu nebo ve svátek.

Vybavení skladů

Regály od firmy L.L.TRADE jsou určeny pro obchody, sklady, garáže či dílny. Nejrůznější skladové systémy mohou sloužit k uskladnění potravin, stavebnin, pneumatik a dalšího sortimentu. Vybavení skladu formou regálových systémů splňuje přísné nároky na bezpečnost v souladu s evropskými normami a předpisy. K přednostem regálových systémů patří široký výběr rozměrů, vysoká nosnost (jedna police unese od 150 kg až po 5 tun podle typu regálu). Zákazníci ocení i mobilitu regálů, jejich snadnou a rychlou montáž bez použití šroubů a možnost rychlého rozšíření. Oproti zahraničním produktům jsou regály od L.L.TRADE mnohem levnější.

Vybavení obchodů

Firma je schopna vybavit obchodními regály jakýkoliv obchod, ať už se jedná o malé či velké prodejní plochy. Sortiment obchodu může být jakýkoliv, a to od potravin přes spotřební zboží až třeba po stavební materiál. Při vybavení obchodu regálovými systémy si zákazník může vybrat ze sériové výroby, nebo si může nechat zhotovit prodejní stojany na míru podle svých specifických požadavků. Jejich montáž usnadňuje stavebnicový systém SU5. Podívat se na sortiment společnosti L.L.TRADE se můžete na www.l-ltrade.cz.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button