Spolupráce

Levně na zahraniční fotbal? Jde to

Milujete fotbal a rádi byste oblíbené zahraniční týmy viděli naživo, a ne jenom v televizi? Není nic jednoduššího, než na fotbal do zahraničí vyrazit. Někteří mohou namítat, že je to celkem drahé, což ale nemusí být vždy pravda. Podívejte se s námi na tipy, jak se dá na zahraniční stadiony dostat levně.

Roli hrají místa na stadionu

Ano, každý sektor může být prodáván za jiné ceny, a s tím je dobré počítat, když plánujete koupi lístků. Podívejte se třeba na vstupenky na FC Barcelona. Uvidíte, že jsou v různých cenových relacích a tak máte možnost vybrat si takovou, která bude tou nejvíce vyhovující. Je sice pravdou, že ty levnější mohou být dále od hrací plochy, ale stadiony jsou dnes konstruovány tak, aby v rámci své kapacity mohly nabídnout stále velmi dobrý zážitek bez ohledu na to, kde sedíte.

Vybírejte i podle soupeře

Ano, je to i soupeř, který ovlivňuje to, kolik budou lístky stát. Čím je prestižnější a čím je zápas unikátnější, tím mohou ceny vstupenek stoupat. Pokud vám jde hlavně o to vidět především svůj tým a jeho hvězdy, je možné vybrat si lístky na takové zápasy, které se vám skutečně maximálně vyplatí. A co o cenách rozhoduje?

  • Konkrétní síla soupeře
  • Konkrétní liga
  • Termín utkání

Kupte si celý zájezd

Když chcete vyrazit na zahraniční utkání, nejsou to jenom ceny lístků, které zaplatíte. Je třeba počítat třeba i s náklady na pohonné hmoty, poplatky za dálnice, stejně jako je třeba počítat třeba i s ubytováním. I tyto náklady lze celkem dobře snížit, pokud koupíte hotový zájezd. Jako příklad uveďme, že v něm mohou být lístky na Arsenal nebo jiný tým, samotná cesta tam i zpět, a třeba i služby delegáta, který se o vás postará. Když si danou cenu porovnáte s takovou, kterou by dal jednotlivec, nebo i parta lidí v jednom automobilu, potom si můžete být jisti, že hromadný zájezd bude přece jenom mnohem výhodnější.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button