Spolupráce

Splňte si přání a staňte se pilotem na zkoušku

Nejedno malé dítě sní o tom, že až bude velké, stane se pilotem. Pokud jste byli také takovými snílky, můžete si nyní svůj sen splnit, nebo udělat radost někomu ze svých blízkých. Krásný sen se tak promění ve skutečnost díky společnosti Pilotem na zkoušku.

Co je společnost Pilotem na zkoušku?

Je to největší letecká společnost, která pro všechny zájemce o létání organizuje již 11 let létání z více než 12 letišť po celém území ČR. Společnost tvoří skupina čítající dnes již 75 profesionálních pilotů, pro které je létání zábavou a více než koníčkem. Na počátku vzniku společnost byl nápad, umožnit lidem bez jakýchkoliv zkušeností pilotovat letadlo. Každý odvážlivec si může vyzkoušet řídit opravdové letadlo nebo vrtulník pod dozorem instruktora.

Nabídka společnosti

Vedle pilotování pod dozorem organizuje společnost Pilotem na zkoušku také vyhlídkové lety letadlem i vrtulníkem, dále adrenalinové lety proložené akrobatickými prvky, romantické lety pro zamilované páry, noční vyhlídkové lety, nebo i lety do zahraničí. Nejúžasnější variantou letu do zahraničí je let nad majestátními Alpami, což je nezapomenutelný zážitek.

Největší odměnou je pro profesionální piloty je nepopsatelný úsměv a pocit blaha, který vyzařuje z tváře každého šťastlivce po jeho vystoupení z útrob letadla či vrtulníku. Pokud jednou sami zažijete úžasný zážitek při pohledu na zem z ptačí perspektivy, budete toužit po jeho opakování.

Darujte někomu překvapení

Pokud budete chtít tímto nevšedním zážitkem někoho obdarovat, vystaví vám společnost Pilotem na zkoušku dárkový poukaz, který bude zabalen a vložen do úhledné krabičky. Můžete tak někoho příjemně překvapit na Vánoce či při jiné příležitosti. Ovšem nejen jednotlivci mohou využít nabídky leteckého zážitku. Například firemní akce lze pojmout zcela netradičně a objednat pro zaměstnance třeba vyhlídkový let podle vlastního výběru. Dalším tipem může být odměna nejlepším pracovníkům, kteří si mohou vyzkoušet pilotáž malého letadla nebo velkého dopravního letadla včetně přistání na pražském letišti Václava Havla.

Většina lidí každý rok přemýšlí o tom, jaký dárek koupit. Ať už se rozhodnete pro cokoliv materiálního, většinou to obdarovaného potěší jen na chvíli a za nedlouho si ani nevzpomene, co to od vás vlastně dostal. Když však darujete zážitek, darujete něco, co se dotyčnému vryje do paměti na celý život. Zážitkový dárek nemusíte kupovat samostatně, můžete se například domluvit s rodinou a pořídit ho jako společný dárek, jistě obdarovaného velmi potěší. Mnoho lidí touží po tom, alespoň na chvíli si zažít, jak je to být pilotem a nejlepší na tom je, že tento sen nemusí nechat zaniknout, ale realizují ho díky skvělému zážitku. Právě zážitky jsou to, co si s sebou neseme celý život a na co si i po letech velmi rádi vzpomeneme.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button