Spolupráce

Kuchyňské hodiny dokonale oživí kuchyni: Jaké motivy jsou nejoblíbenější?

Každý z nás by se chtěl ve vlastní kuchyni cítit co možná nejpříjemněji. Dosáhnout toho pochopitelně lze mnoha způsoby. Ideální je zejména elegantní a originální řešení interiéru této místnosti. Jak jej dosáhnout? Především pořízením různých doplňků, které do kuchyně bezesporu patří. Mezi ty nejznámější patří hodiny. Vždyť i při vaření je zapotřebí vědět, jakým je čas. Navíc hodiny mohou vypadat na stěně hodně neotřele a zajímavě. Jaké motivy se nejčastěji volí?

Klasická imitace dřeva stojí za to

Hodně oblíbené jsou kuchyňské hodiny, které imitují dřevo. Jednat se přitom může jak o světlé, tak i o tmavé variace. Ideální je volit takový model hodin, který bude dokonale korespondovat s interiérem vaší kuchyně. Volit je možné jak kontrast, tak i dokonale sladění. Výmalba kuchyně bývá většinou bílá, takže hodiny tohoto typu spíše kontrastují s pokladem. Moc hezké a vkusné jsou třeba kulaté hodiny, jež mají pouze dřevěný rám. Alternativ je zkrátka poměrně hodně.

I zdánlivě obyčejné bílé hodiny vypadají skvěle

Je to tak, mnohdy je právě v jednoduchosti největší síla. V případě hodin to může platit samozřejmě také. Pokud máte barevné stěny, jsou to právě hodiny bílé barvy, které je dokážou do značné míry oživit. Moc hezké jsou ale i krémové variace, případně modely vyznačující se jen barevným rámečkem. 

Sázka na extravaganci

Proč ne? Pokud chcete, klidně si můžete vybrat hodiny, jež se budou vyznačovat nějakým zajímavým motivem. Poutavé jsou především křiklavé barvy typu růžové nebo fosforové zelené. Jinak lze pochopitelně vybírat také hodiny s různými symboly, ať už známými, či méně slavnými. Výbornou volbu představují třeba hodiny JVD. Ty lze vybírat mnoha různých variacích, a to nejen těch hodně odvážných.

Zdroj obrázku: LuckyPhoto / Shutterstock.com

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button