Spolupráce

Led čelovky využijete doma i při outdoorových aktivitách

Jsou velmi praktické a vejdou se snad do každé kapsy. Nabídnou velkou kapacitu baterie, přestože jsou lehké a skladné. A hodí se vlastně do každé situace, kdy je zapotřebí trochu více světla. Kutilská dílna, procházka v podvečerním parku v psí společnosti, ale také výlety do přírody nebo rybaření. Výdrž v řádu desítek hodin, spolehlivost, využití při práci i zábavě. Stanování v přírodě má také jednu velmi důležitou podmínku – stabilní osvětlení, díky němuž budete mít dobrý pocit z okolí.

Na dovolenou i pro volné víkendy

Vhodná do přírody, ale také do domácnosti, využijete ji totiž nesporně při desítkách různých příležitostí. Široká nabídka, ve které se najdou nejen aktivní sportovci, ale také milovníci dlouhých procházek. Dovolená, skautský tábor, ale i spoustu dalších alternativ. Nevadí ani mlha nebo déšť, případně i jiné rozmary počasí. Problémem nebudou ani vysloveně letní nebo mrazivé teploty, protože dnešní led čelovky jsou konstruované tak, aby se jim podařilo odolat všem obvyklým nepříznivým vnějším vlivům. Desítky hodin stabilního svícení na jedno nabití, i takové jsou moderní modely na trhu. Stačí si je prohlédnout, porovnat, zjistit jejich největší výhody a rozhodnout se i podle toho, k čemu bude vaše nová svítilna sloužit nejčastěji.

Stačí pouze malý pohyb hlavou

Jak si posvítit na konkrétní místo i bez baterky v ruce? Výkonná čelovka má lepší řešení, jen mírně natočíte hlavu. Výhodou je i několikero režimů svícení, na nejvyšší stupeň můžete svítit až pět hodin, boční LED vydrží několikanásobně déle, úsporná varianta ale nabízí samozřejmě i výrazně nižší, přesto však dostatečnou svítivost. Krytí IPX6 odolá dešti, ale i prachu z cesty nebo dalším vnějším vlivům. Na nejnovější produkty na současném trhu se podívejte na cel-tec.cz!

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button