Spolupráce

Nevíte co pořídit k narozeninám?

A je to tu zase…narozeniny, ale co bychom měli pořídit, aby to dotyčného patřičně potěšilo? Toť otázka. Prvním krokem při výběru dárku je vědět komu ho chceme dát a jaký typ dárku by daného člověka potěšil nejvíce. Tedy aby nám šel výběr dobře od ruky, ujasněme si, co má dárek splňovat – má být praktický, vtipný, kreativní? Pokud toto víme, máme alespoň z poloviny vyhráno.

Tipy na praktické dárky

Jako malé děti většina z nás neměla ráda měkké dárky, avšak s postupem času ani takovýmito dary nepohrdneme. Jistě je nakonec každý rád, když dostane pěkné ponožky nebo jiný kousek do šatníku, však to se nám nikdy neztratí. A pokud i Vy přemýšlíte, že byste Vašemu oslavenci koupili nějaký ten měkký dárek, který bude zároveň třeba i vtipný, tak se podívejte na trička s potiskem. Na výběr je z mnoha různých motivů a jistě najdete i trička k narozeninám pro Vaše přátele či rodinu.

Jestli si netroufnete kupovat oblečení, pak můžete vybrat i jiné praktické dárky, mezi ně může patřit kosmetika všeho druhu, od mýdel po parfémy. Můžete vybrat také všelijaké dárkové sety či je dokonce můžete sami vytvořit. Na dárkové sety můžete použít třeba různé druhy kávy, čajů nebo sladké či slané pochutiny.

Pokud víte, že má oslavenec rád kulturu, můžete ho obdarovat buď dárkovým poukazem do některého z divadel, nebo mu rovnou můžete vybrat lístky, pokud víte, jaký žánr má nejraději.

Další tipy

Dárky mohou být různé, třeba i doma vyrobené, které leckdy potěší víc než jakýkoliv kupovaný dárek.

Pokud je daný člověk nadšenec do poznávání, vydejte se společně na nějaký ten výlet, ať už po krásách České republiky nebo do zahraničí. Existují různé poznávací zájezdy třeba jen na prodloužený víkend nebo organizované či spontánní jednodenní výlety, což může být příjemné zpestření všedních dní. Zážitkové dárky jsou také závislé na ročním období a počasí. V létě můžete vyrazit třeba na loď nebo si zkusit let balonem, za to v zimě zkuste vyrazit na hory, kde si můžete zalyžovat, zajezdit si na saních či si jen tak prohlédnout, jak vlastně vypadá sníh, pokud jste z nižších krajin, kde se sníh už téměř nevyskytuje a rádi se třeba opět po letech pokocháte zasněženou scenérií.

Avšak pro mnohé je největším darem jen to, že s ní/s ním strávíte Váš, dnes tolik drahocenný, čas třeba při sklence dobrého vína, pochutnáte si na dobré večeři a celý večer zakončíte procházkou v přírodě či ve městě zahaleného do tmy.

Ano, možností, jaký dárek vybrat je nespočet, ale ať už vyberete cokoliv, většinou každý dárek potěší, protože je myšlen z lásky.

Při výběru toho nejvhodnějšího dárku držíme palce!

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button