Spolupráce

Vinylové podlahy od špičkových výrobců – Praha 4 Mand CZ

Hledáte kvalitní podlahovou krytinu do svého interiéru, která bude skvěle vypadat a zároveň se po ní bude chodit jako po měkké peřince? Vinylové podlahy jsou právem těmi nejoblíbenějšími podlahovými krytinami současnosti. V MAND CZ vybíráme podlahy od těch nejlepších, a tak si můžete být jistí, že bychom za naše podlahy dali ruku do ohně!

Vinylové podlahy, to jsou skvělé vlastnosti a moderní vzhled

Zapomeňte na staré srolované lino. Moderní vinyl je odolný a rozměrově a barevně stálý. Vinylové podlahy mají podobu dlaždic či prken, po kterých se velmi příjemně chodí – nestudí a jsou tiché. Díky designové dekorativní svrchní vrstvě, která imituje buď dřevo, nebo v současné době velmi moderní beton, kámen, grafit či mramor, milujeme vinylové podlahy i díky jejich skvělému vzhledu.

Vinylové podlahy Quick Step působí hřejivěji, ale pro maximální komfort je lze položit i na podlahové vytápění

Na rozdíl od ostatních podlah je vinylová podlaha díky své elasticitě velmi tichá. Při chůzi naboso působí i hřejivějším dojmem než ostatní krytiny. Nicméně pro maximální komfort a útulnou domácí atmosféru je nutné podotknout, že vinylové podlahy se hodí i na podlahové vytápění – je třeba sledovat konkrétní podmínky u každé podlahy. Třeba naše vinylové podlahy Quick Step se hodí na nízkoteplotní podlahové vytápění, u něhož kontaktní teplota nepřesáhne 27°C.

Rigid Vinylové podlahy vynikají mezi všemi podlahovými krytinami mimořádnými vlastnostmi

Naší chloubou jsou i vinylové podlahy Balterio. Balterio totiž vyrábí tzv. Rigid Vinyl podlahy, které v současné době představují ten nejlepší poměr ceny a kvality. Jedná se o ty nejpevnější a zároveň nejměkčí podlahové krytiny vůbec. Jsou navíc voděodolné, takže je možné je položit i na zem v prostorech s vyšší vlhkostí – typicky do koupelen. V našem sortimentu podlah Balterio najdete dvě kolekce – Gloria a Viktor. Gloria představuje moderní vinylová prkna, Viktor vinylové dlaždice.

Naše vinylové podlahy neškodí zdraví

Jedná se o zdraví nezávadné podlahy vyrobené pouze z vysoce kvalitních materiálů. Při koupi máte jistotu, že si domů pořizujete kvalitní podlahovou krytinu z čistého PVC bez přídavků korkových, dřevěných nebo cementových vláken a především bez škodlivin. Změkčovadla ve vinylových podlahách Balterio neobsahují orto-ftaláty.

V MAND CZ vám pomůžeme vybranou podlahu sladit i s dveřmi. V našem sortimentu najdete dveře dýhované, foliové, lakované, laminátové a dveře z dřevěného masivu. Kromě dveří otočných se specializujeme na dveře posuvné – naší specialitou jsou dveře posuvné do stavebního pouzdra, které vám ušetří v interiéru místo a skvěle vypadají. Stojíte před výběrem podlahy nebo dveří a nevíte si rady, klidně se zastavte v našem showroomu v Libušské ulici na Praze 4 a prohlédněte si kvalitní vinylové podlahy a další produkty z naší nabídky na vlastní oči.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button