Spolupráce

Pivní dárek – skvělý dárek k Vánocům

Vánoce za dveřmi a vy určitě řešíte opět to samé. Máte dárek pro maminku, pro babičku, pro děti, pro kamarádku, ale vymyslet originální dárek pro muže, přítele nebo dědu je pěkná makačka. Panebože, proč je tak těžké vybrat takový dárek pro chlapa, který se mu bude líbit, který ho opravdu potěší, který nezůstane nerozbalený nebo po rozbalení nepovšimnutý.

Máme pro vás skvělý tip! Vyzkoušejte dárkové bedýnky s páčidlem. Ano, slyšíte dobře! Jedna láhev vína nebo štangle salámu nic neřeší. Pokud ale darujete pivní dárek v podobě dárkové bedny, uděláte radost manželovi, příteli i dědovi. Takovým dárkem totiž žádný chlap nepohrdne. Pokud ovšem není zapřisáhlý abstinent.

Bedna pro sportovce – rovněž skvělý dárek k Vánocům

V případě, že máte doma zapřisáhlého abstinenta, také nemusíte věšet hlavu. Mezi dárkovými bednami pro přítele, manžela a dárkovými bednami pro dědu najdete třeba bednu pro sportovce. Jedná se o originální dárkovou bednu pro milovníky sportu, která je nacpaná proteiny a vitamíny. Přítel, manžel i děda tak mohou posunout své výkony na zcela novou úroveň. Navíc si pořádně zacvičí už v okamžiku, kdy se jim tato vánoční dárková bedna dostane do ruky. Budou totiž muset vzít páčidlo a pořádně zamakat. Jedině tak se totiž dostanou k obsahu uvnitř bedny.

Ukažte, jak znáte svého mužského

I když je pravda, že u chlapa nikdy nebudete mít jistotu, že se mu dárkem k výročí, dárkem k narozeninám či Vánocům zavděčíte, přece jen existují dárky, kterými muži nepohrdnou. Jsou to například dárkové koše plné dobrot. A protože toho svého mlsouna většinou každá z nás dobře zná, určitě vám bude jasné, zda zvolit dárkové bedny k výročí plné whisky, nebo bílého a červeného vína. Zda dárková bedna k narozeninám má obsahovat spíše rum, nebo vybrané maso a další dobroty z masa. A co vy, znáte toho svého chlapa dobře?

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button