Spolupráce

Tipy na originální dárek pro partnera

Hledáte inspiraci na dárek pro svého partnera, ať už k narozeninám, k výročí nebo jen tak? Přinášíme Vám několik zajímavých tipů, protože překvapit a potěšit je v dnešní době čím dál tím těžší. Dárky jsme vybírali tak, aby udělaly radost nejrůznějším typům mužů.

Kosmetika

Dárky pro muže, jimiž se sází na jistotu, je jednoznačně kosmetika. Udělejte to ale tentokrát jinak. Zkuste například darovat dárkový box pánské kosmetiky jako pořádné chlapské překvapení pro péči nejen o vousy a vlasy. K tomu lze přidat do jednoho balíčku také sadu na holení, luxusní oblíbený parfém a nějaké pěkné oblečení. Překvapení, které udělá radost.

Luxusní dárky

Jedná-li se o speciální příležitost nebo partnerovi darujete vždy jen luxusní dárky, mohly by být následující tipy užitečnou inspirací.

Kvalitní alkohol

Muži a kvalitní alkohol patří zkrátka k sobě a obdarovat ho takovou dlouholetou whiskey nebo kubánským rumem v dárkové sadě i s luxusními skleničkami, to musí udělat radost snad každému plnoletému muži. Pokud si nejste jisti výběrem alkoholu, řešením jsou degustační sady, kdy muž může ochutnat i objevit více druhů alkoholu a pro příště již budete vědět, jakého alkoholu koupit celou lahev.

Hodinky

Nosí-li partner rád módní doplňky a hodinky, jistě je správnou volbou darovat nějaké luxusní hodinky. Ty mohou být nejen praktickým společníkem a módním doplňkem, ale také určitým estetickým představením partnera ve společnosti. Ať už se jedná o hodinky klasické či chytré, luxusní i spíše sportovní, partner si je jistě oblíbí, a už si bez nich nebude umět představit svůj běžný den ani jedinečnou společenskou událost. Pokud partner není zrovna elegán, sportovní hodinky budou jasnou volbou.

Kvalitní kožené doplňky

Výrobky z kůže se pyšní spoustou jedinečných vlastností, kvůli kterým za tyto výrobky jsme ochotni vynakládat velké peníze. Partnera by mohla potěšit například kvalitní kožená peněženka, kterou bude mít na dlouhá léta, nebo módní doplněk kožený pásek, který se hodí ke všemu. Nejen pro byznysmeny a manažery se hodí stylové kožené diáře nebo aktovka či taška na notebook.

Pro zdraví

To hlavní, o co jde, je samozřejmě zdraví, a chcete-li zdraví podpořit u svého partnera, z několika našich tipů se můžete inspirovat.

Pomůcky pro sportovce

Pro ty muže, kteří už sportují a občas realizují i nějaký ten domácí trénink, máme tip na dárek v podobě podložky na cvičení, bez které se člověk neobejde při domácím cvičení. Zároveň slouží na protahování těla a nezbytný strečink. Pro posilování mohou přijít vhod také hrazdy a závěsné systémy, které si dotyčný zavěsí doma do zárubně dveří a nebudou tak překážet.

Terapie světlem

Terapie červeným a blízkým infračerveným světlem pomocí LED panelů je moderní způsob pro maximalizaci energie, regenerace, výkonnosti, zlepšení spánku a mnoho dalšího. To můžete partnerovi dopřát, když mu darujete infračervený panel, které produkuje světlo a komunikuje tak s lidským organismem.

Motivace ke sportu

Partner neustále mluví o tom, že začne cvičit a více se hýbat, ale nedělá ten první krok? Darujte mu osobního trenéra, který s ním bude 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Chytré hodinky už nejen ukazují čas, ale analyzují spánek, ráno partnera vzbudí, přes den popoženou k častějšímu pohybu a spočítají kalorie.

Zážitky

Takový dárek, který si partner sice nikam neuschová, ale za to je to intenzivní a dlouho na něj vzpomíná. Pro muže, kteří se zajímají a rádi pijí pivo, může být skvělým zážitkem kurz pivovarnictví, kdy si sám partner vyzkouší krok po kroku proces, jak se hořký mok dělá, a pak za nějakou dobu si pivo může své pivo sám ochutnat. Pokud je partner fanouškem supersportů, možnost řídit takové Ferrari či Lamborghini by bylo jistě nezapomenutelným zážitkem. Nebo pokud se partner rád vzdělává a rozvíjí své schopnosti, jsou možnosti darování například kurzů pro osobní rozvoj, vzdělávání v technologiích či kurz vaření se známými šéfkuchaři.

Zdroj náhledových obrázků: Unsplash.com, Petr Krauz

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button