Spolupráce

Proč je dobré vybírat kontaktní čočky od Bausch&Lomb?

Společnost Bausch&Lomb byla založena v roce 1854 a v současné době je jednou z nejznámějších farmaceutických společností světa. Její nabídka je velmi široká a kvalitní. Hlavní doménou společnosti je péče o zdraví očí. Zaměřuje se na různé oblasti péče o oči, jako jsou léčivé přípravky, nitrooční čočky, produkty pro chirurgii očí, ale také výrobou kontaktních čoček a roztoků.

Bausch&Lomb se za poslední století a půl stala synonymem pro inovaci a kvalitu ve svém oboru. Neustále vyvíjí nové materiály, navrhují inovativní technologie a především hledají možnosti jak pomáhat lidem s oční vadou k lepšímu životu. Na českém trhu se společnost objevila koncem 90.let a její síla a obliba mezi zákazníky stále roste.

Všechny kontaktní čočky disponují vysokým stupněm hydratace, dokonale propouští kyslík, a proto si je vybírají klienti napříč všemi generacemi. V naší nabídce naleznete celou řadu kontaktních čoček od výrobce Bausch&Lomb. Dnes vám představíme tři produktové řady.

  • Kontaktní čočky PureVision
    Na výrobu kontaktních čoček PureVision jsou využívány nejmodernější materiály. Jedná se o silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které jsou velmi pohodlné a poskytují maximální kvalitu vidění.V kontaktních čočkách PureVision je používán speciální optický projekt, který poskytuje ideální vidění za různých světelných podmínek. Tuto vlastnost kvitují především řidiči, kteří jezdí během dne i noci.Konstruktéři a vědci vytvořili kontaktní čočky PureVision tak, aby minimalizovali tzv. sférickou aberaci. Tento přírodní jev ovlivňuje kvalitu vidění. Sférická aberace tedy poskytuje viděný obraz kontrastní a to i při tzv světelném rozstřiku (hallo efektu). Tento efekt vzniká při jízdě autem, kdy se řidič zadívá na reflektory protijedoucího vozu.Zvýšenou propustnost kyslíku a hydrataci zajištuje patentovaná látka AerGel. Povrch čoček PureVision je Performa, který chrání čočku před usazováním bílkovinových usazenin a nečistot. Díky oběma těmto složkám je zajištěn každodenní komfort nošení.Kontaktní čočky PureVision jsou vhodné pro osoby s krátkozrakostí i dalekozrakostí, ale také pro astigmatiky. Každá skupina klientů nalezne ideální variantu právě pro svou oční vadu. V nabídce je možné najít také kontaktní čočky PureVision, které korigují presbyopii.
  • Kontaktní čočky Soflens
    V naší nabídce naleznete také široký sortiment kontaktních čoček Soflens, které mají různou délku užívání. Stačí si tedy vybrat ty, které budou vyhovovat právě vám. A jaké jsou vlastnosti těchto kontaktních čoček?Kontaktní čočky SofLens jsou určeny k dennímu nošení. Skvěle se přizpůsobují tvaru oka a to díky hydrogelovému materiálu Polymacon, ze kterého jsou vyrobeny. Jsou chráněny před usazování bílkovinových usazenina a dalších nečistot, proto jsou čočky SofLens velmi pohodlné po celý den. Díky hydrogelovému materiálu je také skvěle zajištěna hydratace a okysličení vašich očí.Výrobce garantuje skvělé vidění i za nepříznivých světelných podmínek. Čočky poskytují svému nositeli dokonalou hydrataci po celou dobu jejich nošení, díky tomu nedochází k vysušování očí a jejich podráždění.Kontaktní čočky SofLens jsou vhodné i pro začínající uživatele, protože jejich nasazování a vyjímání je opravdu snadné. Čočky SofLens jsou vyrobeny tak, aby bylo jejich používání příjemné a vyhovující každému uživateli.Kontaktní čočky SofLens jsou ideální volbou po náročné nositele kontaktních čoček. Komfort jejich nošení je opravdu na vysoké úrovni. V nabídce naleznete čočky pro astigmatiky, klienty s presbyopií, dalekozrakosti či krátkozrakostí.
  • Kontaktní čočky ULTRA
    Kontaktní čočky ULTRA mají technologii MoistureSeal. Tato technologie poskytuje kontaktním čočkám až 4x více hydratace (95%) než konkurenční kontaktní čočky. Po dobu 16 hodin nedochází k osychání čoček, které může být způsobeno sníženým mrkáním při používání a sledování digitální technologií.Také vysoká propustnost kyslíku zvyšuje pohodlí nošení těchto čoček a to díky tenkému propustnému materiálu. Kontaktní čočky Ultra se dokonale přizpůsobí fyziologii tvaru oka a to díky měkkému a hladkému materiálu. Ten zabraňuje jejich převrácení, vypadnutí nebo nepříjemnému pocitu cizího předmětu v oku.Usnadnění pro začínající nositele je u čoček ULTRA značné. Čočky jsou totiž zbarveny světle modrým povlakem. Ten je však vidět pouze u nenasazených čoček. Pomáhá tak se snadnější aplikací čoček a to především u začátečníků. Kontaktní čočky ULTRA jsou vhodné pro pacienty, kteří mají oční vadu dalekozrakost nebo krátkozrakost.

Zdroj náhledového obrázku: Adobestock

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button