Spolupráce

Jak nakupovat tonery, náplně a barvy do tiskáren

Tiskárny jsou dnes již běžnou a nepostradatelnou výbavou každého úřadu a kanceláře. Neobejdou se bez nich velké i malé firmy, školy, ale také mnohé domácnosti. Nezbytnou součástí každé tiskárny je toner.

Při nakupování tonerů a náplní do tiskáren se vyplatí vybírat a objednávat pouze u prověřených prodejců, jelikož jen tak se lze spolehnout, že tisk bude kvalitní a náplň dostatečně dlouho vydrží. Nevyplácí se šetřit a kupovat neoriginální náplně do tiskáren a nekvalitní kompatibilní tonery, které mohou v tiskárně způsobit nepříjemnosti i škody například v důsledku vysypání toneru. Různé alternativní tonery mnohdy i nesprávně tisknou, což poznáte při dotyku čerstvého tisku, který se může vinou nekvalitního prášku v toneru rozmazat.

Proč nakupovat v eshopu Tonerpartner.cz

Široký sortiment zahrnuje vysoce kvalitní kompatibilní tonery a originální tonery HP do laserových a inkoustových tiskáren HP. Nákupem v eshopu Toner Partner získáte nejen naprosto kvalitní produkty, ale navíc i ušetříte. Tonery a náplně do tiskáren jsou nabízeny za poloviční ceny, což ale neznamená sníženou kvalitu tohoto zboží. Naopak všechny tonery a náplně jsou v top kvalitě. Eshop Toner Partner každému zákazníkovi ručí za perfektní kvalitu a na každý zde zakoupený kompatibilní toner poskytuje doživotní záruku s pojištěním proti poškození tiskárny.

Poradenská služba

Cílem eshopu Toner Partner je maximální spokojenost každého zákazníka. Proto zřídil bezplatnou telefonní linku, na které každému poradí a doporučí správný cartridge, náplň nebo toner právě do jeho HP tiskárny. Informace lze získat také kontaktem prostřednictvím online chatu.

Doručení zboží

Zakoupené kompatibilní tonery a náplně obdržíte do 24 hodin a doprava je zdarma. Objednáte-li si originální toner, bude vám dodán do 48 hodin. Dalším bonusem je 15% sleva při prvním nákupu. Stejné podmínky platí také pro originální tonery Samsung.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button