Spolupráce

Reklamním propiskám se nic nevyrovná

Hledáte levnou a zároveň efektivní možnost, jak zviditelnit svou firmu? Řešením může být potisk psacích potřeb. Tento způsob propagace je oblíbený především z důvodu finančně nenáročného pořízení jak samotných předmětů, tak i potisku. Za malé náklady tedy získáte reklamní předměty, které vás budou důstojně prezentovat na mnoha různých akcích i v rámci vaší firmy.

  • Velkou výhodou těchto reklamních předmětů je jejich variabilita.
  • Vybrat si můžete běžné typy propisek, které jsou skutečně levné a většinou vyrobené z plastu nebo propisky kovové v luxusních dárkových sadách.
  • Ty mohou být skvělým dárkem pro vaše obchodní partnery nebo VIP zákazníky k nějaké významnější příležitosti.

Využijte potenciál reklamních propisek

Reklamní propisky můžete také nabídnout například do informačního centra ve vašem městě. Díky turistům pronikne vaše společnost za hranice vaší obce a dostane se do širšího povědomí. Další možností je věnovat reklamní propisky jako sponzorský dar na místní sportovní či kulturní akci.

Základem je pochopitelně logo, název společnosti a druh podnikání. Vše může být doplněno zajímavým nebo vtipným obrázkem. Důležité je, aby bylo vše dokonale graficky navrženo a vytvořeno. Potisk propisek probíhá pomocí sítotisku. Ten je možné přizpůsobit i zakřiveným nebo oblým předmětům. Jestliže chcete mít skutečně luxusní produkt, pak zvolte kovovou propisku (plnící pero) a gravírování.

  • V případě, že nevíte, jaký grafický motiv zvolit, pak využijte bezplatnou konzultaci.
  • Docela postačí, pokud lehce nastíníte svou představu a zkušený grafik vytvoří postupně, společně s vámi, návrh podle vašich požadavků.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button