Spolupráce

Vylovte ty nejlepší dárky pro rybáře!

Rybářská sezóna se kvapem blíží a každý rybář už jistě začíná přemýšlet nad tím, čím doplní svou výbavu. Zkuste mu to trochu usnadnit. Ať už sháníte dárky pro rybáře k narozeninám, svátku, výročí nebo jen tak, neměl by vaší pozornosti uniknout e-shop Manboxeo.cz

Návnady, nástrahy a krmení

Zde totiž najdete originální dárek pro rybáře ke všem příležitostem, na který určitě jen tak nezapomene. E-shop totiž nabízí ručně vyráběné dřevěné bedny s páčidlem, které zprostředkují nejen spoustu praktických vychytávek, ale také nevšední zážitek z otevírání. Obdarovaný se do nich totiž musí dostat vypáčením víka. A protože je pevně zatlučeno, čeká ho opravdové páčení. A jelikož v sortimentu e-shopu Manboxeo.cz je připravená bedna s páčidlem Manboxeo přímo pro rybáře, čekají na něj také jedinečné rybářské dárky. 

zdroj: manboxeo.cz

Dárková bedna Manboxeo obsahuje nejmodernější návnady, prémiové nástrahy i krmení od českého výrobce, se kterými každého rybáře čeká ten největší úlovek. Pelety a pufiny v nejrůznějších příchutích, jahodová extruda nebo třeba rohlíkové boilie s příchutí olihně vzbudí pozornost každé ryby v okolí. Dárky pro rybáře v podobě boxů s páčidlem Manboxeo jsou k dispozici v základní i xxl verzi.

Ozdobte box fotografiemi úlovků

Dárkový box můžete ještě ozdobit fotografiemi, 3D čísly, motivem nebo třeba srdíčky, pokud sháníte třeba dárek pro rybáře k výročí. Navíc má i praktické využití, jelikož si v ní rybář může skladovat všechny své rybářské poklady.

E-shop Manboxeo.cz ale nemá v nabídce pouze box s páčidlem. Armyboxeo pro rybáře je název opravdové muniční přepravky naplněné nejen osvědčenými nástrahami a návnadami na ryby, ale také něčím dobrým na zub – poctivým trhaným vepřovým masem na pivu a lahůdkovou kachní paštikou. 

zdroj: manboxeo.cz

Do dárku se musí dostat rozvázáním uzlů

Aby to ale ani tady neměl obdarovaný tak jednoduché, musí se do muniční bedny dostat pomocí rozuzlování paracordu, kterým je netradiční dárek převázaný. Ačkoliv jsou tmavě olivové přepravky od výrobce, který je distribuuje americké armádě, primárně určené k nošení munice, zaručujeme vám, že najdou i jiné praktické využití. Jsou totiž vodotěsné, žáruvzdorné, odolné proti nárazům a navíc se snadno přenášejí.

Rozmyslet se, jaký dárek pro rybáře vybrat, nikdy nebylo jednodušší. Ať už se rozhodnete, že rybáře potěší dárková bedna s páčidlem Manboxeo nebo dárkové balení Armyboxeo s třímetrovým paracordem, můžete si být jistí, že se bude jednat o originální dárek s praktickým využitím do budoucna.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button