Spolupráce

Samolepící magnety mají velké využití v domácnosti i v kanceláři

Máte na lednici přichycené magnetem výtvory svých ratolestí? Nejběžnějším způsobem, jak v běžném životě využít magnety, je právě přichycování na ledničku nebo myčku různých obrázků, vzkazů nebo denního rozvrhu celé domácnosti.

Využití samolepících magnetů

Samolepící magnety však mají mnohem širší využití, než jen vystavení obrázků na lednici. S jejich pomocí můžete vytvořit přehledné magnetické tabulky na regály, což velice usnadňuje práci ve skladech či obchodech.

Stává se vám často, že po kanceláři hledáte nůžky, svorky nebo jiné kancelářské potřeby? Magnet můžete lehce přilepit na jakékoliv kovový regál, tabuli či skříňku a kancelářské potřeby na něm budou snadno držet. Vše budete mít přehledně srovnané a nic již nemusíte hledat.

Magnety můžete také využít k dovírání různých krabiček, dvířek nebo plechovek. Snadno zabráníte jejich samovolnému otevírání a jejich obsah zůstane více v bezpečí.

Na webových stránkách unimagnet.cz můžete vybírat z tvarů kvádru nebo kotouče a z několika velikostí.

Jak samolepící magnety fungují?

Magnety, které objevíte na unimagnet.cz, jsou opatřeny 3M lepidlem, které zajišťuje vysokou přilnavost. Jejich velkou výhodou je, že neodymové magnety nemusíte žádným způsobem přivrtávat nebo lepit lepidly, které nemají dlouhou životnost a po čase začnou magnety odpadávat. Z neodymového magnetu pouze sejmete fólii. Místo na které magnet přilepíte řádně očistíte a po té magnet silným tlakem chvíli přidržíte.

Neodymové magnety mají vysokou nosnost a udrží i několik kilogramů, aniž by se odlepil.

Co vše Unimagnet.cz nabízí?

Kromě samolepících magnetů objevíte v jejich bohaté nabídce potřeby na magnetfishing, který je stále více populární, kromě toho mají v nabídce širokou nabídku magnetické tabule a fólie a mnoho dalších produktů z magnetu.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button