Spolupráce

Tištěná reklama v průzkumech rozdrtila tu internetovou

Až se dostane internet do každé domácnosti, bude tištěné reklamě zvonit umíráček. Toto si myslelo mnoho lidí a v současné době, kdy je internet už skutečně všude, se ukazuje, že má tištěná reklama ty nejlepší výsledky. Reklama v mailech končí ve většině případů rovnou v koši a online reklamu se naučila většina lidí ignorovat. Jiné je to s tištěnou reklamou, která dokáže zajistit byznysu mnohem lepší výsledky:

  • 82% lidí důvěřuje tištěné reklamě více než internetové
  • Tištěná reklama má průměrnou odezvu 9%, u internetové je to méně než 1%
  • Efekt marketingu se zvýší o 400%, když do něj zahrnete tištěnou reklamu
  • Míra odezvy pro přímý marketing je o 37% vyšší než míra e-mailů

S těmito statistikami přišel portál FinancesOnline.com a jiné statistiky a průzkumy pouze potvrzují, že tištěná reklama zažívá stále zlaté časy a pokud chce někdo účinně zvýšit počet zákazníků, rozhodně by měl tištěnou reklamu zahrnout do své propagace.

Základem je silný partner

Jak vlastně začít? Tištěná reklama zahrnuje široké množství předmětů, od plakátů až po bannery, letáky, katalogy, magnetickou reklamu a další. Základem je vyhledat spolehlivou společnost, která vám tuto reklamu zajistí. Důležité jsou zejména 2 aspekty, kvalita a také nízká cena. Ideální poměr těchto 2 atributů nabízí E-abctiskarna.cz. Jde o poskytovatele, který vám zajistí kompletní služby tištěné propagace, která vám umožní se snadno zviditelnit za ty nejnižší ceny na trhu.

Na tištěné propagaci je skvělé, že vás vyjde na pakatel, už od minimální investice si můžete udělat vizitky, katalogy, nebo třeba i reklamní áčka. Zatímco online nabídku každý přehlédne, katalog ve schránce si každý rád prohlédne.

Důležité je budovat značku a vytvořit korporátní identitu

Online tiskárna vám pomůže s důležitým krokem, kterým je budování značky a korporátní identity. Vaše logo, jméno, firemní barvy a webové stránky je třeba správným způsobem prezentovat. Díky online tiskárně je to snadné, můžete si zajistit veškeré tiskopisy s vaším logem. Můžete mít s logem firmy třeba bloky, formuláře, obálky, reklamní tašky a další.

S tištěnou reklamou lze začít kdykoliv. Inspirujte se všemi možnostmi, jaké vám E-abctiskarna.cz nabízí. Každý produkt si můžete snadno nakonfigurovat, aby vám plně vyhovoval a když si ho objednáte, můžete se těšit na bleskovou výrobu a rychlé dodání. Většina úspěšných firem tištěnou reklamu využívá, proč se k nim nepřipojit, když vám zajistí efekt, který podpoří rychlý růst vašeho byznysu.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button