Spolupráce

Tipy, jak zútulnit dětský pokoj

Spí váš potomek stále s vámi ložnici a usoudili jste, že konečně nadešel čas, vytvořit mu jeho „království“, kde bude rád trávit svůj čas. Některé děti snáší odloučení od rodičů hůře, proto se mnoho rodičů snaží dětský pokoj zvelebit natolik, aby dítě v něm bylo rádo a svůj pokoj si hned zamilovalo.

Zvolte vhodné barvy

Ačkoliv je nyní velice módní šedá barva, do dětského pokoje se příliš nehodí. Pokud na šedé trváte, použijte ji v kombinaci s jinou veselejší barvou. Oblíbenou barvou je žlutá, u které má každý pocit, že je v místnosti tepleji, než je tomu ve skutečnosti je.

Děti si hrají především na zemi

Podlaha je dominantou celého interiéru a v dětském pokoji to platí především. Děti, zejména ty malé, tráví většinu svého času na zemi, a pokud nechcete mít hračky roztroušené po celém interiéru, vyberte takovou podlahovou krytinu, aby se dítěti na ní dobře hrálo. Ideální je v takovém případě koberec, který zajistí pohodlí dítěte, ale také ho ochrání před studenou zemí a možností nachlazení. Dětský koberec silnice se navíc postará o zábavu. Nechte dítě vybrat, zda zvolí realistické zpracování, či dají přednost pohádkovému Sweet Town v růžovém provedení se zámkem pro princezny. Koberce, které znázorňují města a silnice, se hodí pro kluky i holky.

Čas jít spát… 

Jedním z nejtěžších období dětského života je samostatné spaní v dětském pokoji. Dětské deky s motivem oblíbeného hrdiny mohou být tím důvodem, proč se dítě bude do své postele těšit. O jeho pohodlí se postará kvalitní dětské prostěradlo. Dětská prostěradla do postýlky zvolte veselá a barevná s obrázky hrdinů oblíbených pohádek.

Výběr matrace nepodceňte a investujte do kvality spánku dítěte i svého.

Team Vesna a.s. Distribuuje nejen textilie do dětského pokoje, ale veškeré bytové textilie, které udělají z vašeho bytu nebo domu útulný domov.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button