Spolupráce

Jak vydělat na Bitcoinu

Investování do kryptoměn je pro řadu tradičních finančníků stále velká neznámá. Ovšem s nástupem nové generace, která od malička vyrůstá v digitálním prostředí, bychom nad konceptem Bitcoinu a dalších kryptoměn neměli jen tak mávnout rukou.

Obzvlášť Bitcoin prokazuje, že úspěšně zdolává zkoušku času. Za deset let své existence se původně bezcenná měna dokázala vyšplhat na hodnotu v řádu několika tisíc dolarů za jednotku Bitcoinu. Navíc k němu vzhlíží spousta zdecimovaných světových ekonomik kupříkladu Venezuela nebo Zimbabwe.

Ačkoli technologie Bitcoinu může být pro někoho oříšek, samotný nákup a obchodování kryptoměn zvládne dnes skoro každý. Podívejte se na náš návod a zjistěte, jak můžete s obchodováním do Bitcoinu začít.

Mezi obecné mýty o Bitcoinu patří domněnka, že si zájemce musí pořídit celou jednotku v řádu již zmíněných několika tisíc dolarů. Přitom do Bitcoinu můžete investovat v částkách o pouhých pár set korun. Rovněž může mít u Bitcoinu jistotu, že se nejedná o podvod, na rozdíl od ponziho schémat typu PlusToken, který sliboval zázračné zhodnocení.

V dnešní době můžete získat peníze zdarma třeba i za pouhé vytvoření účtu na internetu. Přesně to odpovídá registraci v online casinu, kde snadno získáte svůj počáteční kapitál, který můžete použít na svoji první investici kryptoměny bitcoin.

Bitcoin nakupují nejen zkušení investoři a kryptoměnoví odborníci, ale i drobní podnikatelé nebo takoví profesionální hráči pokeru. Pokud byste je chtěli napodobit, tak nezapomeňte, že základem je umět udržet správný „poker face“ a také znát pokerové výherní kombinace.

Varování: 18+ Investujte zodpovědně. Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Podobné články

Jeden komentář

  1. Já Bitcoinu stále nemůžu plně důvěřovat. Sice technologie je to zajímavá. Nějaké procento úspor jsem do něj investoval, ale přijde mi, že je strašně velké riziko v tom, jak mohou spotřebitelé ovlivnit jeho hodnotu. Přece jen u akcií se veřejně obchoduje jen část firmy a proto retailový investoři nejsou schopni výrazně ovlivnit cenu akcií. Jde jen o kvalitní řízení jednotlivých společností. Pokud budete mít na to jiný názor, tak budu rád za objasnění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button