Spolupráce

Jak vydělat na Bitcoinu

Investování do kryptoměn je pro řadu tradičních finančníků stále velká neznámá. Ovšem s nástupem nové generace, která od malička vyrůstá v digitálním prostředí, bychom nad konceptem Bitcoinu a dalších kryptoměn neměli jen tak mávnout rukou.

Obzvlášť Bitcoin prokazuje, že úspěšně zdolává zkoušku času. Za deset let své existence se původně bezcenná měna dokázala vyšplhat na hodnotu v řádu několika tisíc dolarů za jednotku Bitcoinu. Navíc k němu vzhlíží spousta zdecimovaných světových ekonomik kupříkladu Venezuela nebo Zimbabwe.

Ačkoli technologie Bitcoinu může být pro někoho oříšek, samotný nákup a obchodování kryptoměn zvládne dnes skoro každý. Podívejte se na náš návod a zjistěte, jak můžete s obchodováním do Bitcoinu začít.

Mezi obecné mýty o Bitcoinu patří domněnka, že si zájemce musí pořídit celou jednotku v řádu již zmíněných několika tisíc dolarů. Přitom do Bitcoinu můžete investovat v částkách o pouhých pár set korun. Rovněž může mít u Bitcoinu jistotu, že se nejedná o podvod, na rozdíl od ponziho schémat typu PlusToken, který sliboval zázračné zhodnocení.

V dnešní době můžete získat peníze zdarma třeba i za pouhé vytvoření účtu na internetu. Přesně to odpovídá registraci v online casinu, kde snadno získáte svůj počáteční kapitál, který můžete použít na svoji první investici kryptoměny bitcoin.

Bitcoin nakupují nejen zkušení investoři a kryptoměnoví odborníci, ale i drobní podnikatelé nebo takoví profesionální hráči pokeru. Pokud byste je chtěli napodobit, tak nezapomeňte, že základem je umět udržet správný „poker face“ a také znát pokerové výherní kombinace.

Varování: 18+ Investujte zodpovědně. Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button