Spolupráce

Vylepšete si svá okna. Nápadů je mnoho

Máte nová okna, která jste pořizovali hlavně proto, abyste zlepšili izolační vlastnosti svého domu, nebo svého bytu? Jistě je dobré připomenout, že okna můžete také několika způsoby i vylepšit. Jak konkrétně? Společně se na nápady podíváme.

A začneme po stránce designové. Na klasických oknech toho zase až tak moc nezměníte. Proto je vhodný jeden doplněk, kterým jsou rolety různých barev. Proč právě ty? Jelikož se stanou nejenom zajímavým designovým prvkem, ale mají i několik praktických pozitivních vlastností. Jakých?

  • V noci zajistí dokonalou tmu
  • Přispějí k soukromí
  • Eliminují nadměrné ohřívání interiéru vlivem slunce

Nechte si do nich instalovat síť

Že jste o této možnosti ještě neslyšeli? Je ryze praktickou a určitě ji doporučujeme. Okna jsou nejenom k tomu, abyste si zajistili dostatek denního světla. Jsou pochopitelně určená také k tomu, abyste pomocí nich větraly. Není nic neobvyklého, že se při větrání dostane do interiéru mnoho různého hmyzu. Jak létajícího, tak lezoucího. Jak si s ním poradit? Pomocí dobrého nápadu, kterým jsou ochranné sítě proti hmyzu. Ty lze instalovat do oken i balkonových dveří, díky čemuž vytvoří hmyzu nepropustnou překážku. Vám nijak nebrání ve větrání, ani ke klasickému plnohodnotnému používání.

Zapojte své děti a namalujte si zajímavé motivy

Jelikož je podzim, a blíží se Vánoce, můžete toho využít a na svá okna namalovat zajímavé motivy. Zvláště potom v dětském pokoji to bude jasná volba, která nezklame. Jak na to? Prvním krokem je pořízení speciálních barev, které jsou určené právě na malování na sklo. Nejenom, že na něm dobře drží, ale následně je také hravě odloupnete. Dále už stačí jenom šablony. Ty mohou být součástí barev, nebo je lze také stáhnout na internetu. Potom už si stačí vyčlenit jedno odpoledne na rodinnou zábavu, pomocí které okna v dětském pokoji zajímavě ozdobíte.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button