Spolupráce

Spolehlivé doručování zásilek

Potřebujeme-li doručit běžnou listovní zásilku, máme možnost výběru mezi Českou poštou a službami kurýrů. Doručení zásilek však neznamená pouze zasílání dopisů, pohledů či služebních písemností. Jde také o přepravu nejrůznějšího zboží, výrobků, materiálů a dalších objemných nákladů. Pro tento účel slouží převážně kamionová doprava, a to jak tuzemská, tak mezinárodní.

Zasílání zásilek do zahraničí

Záleží na cílovém místě, do kterého je daná zásilka adresována. Po Evropě se využívá především kamionová doprava, ovšem do vzdálených míst, zejména za oceánem, se využívá námořní nebo letecká přeprava. Osvědčeným přepravcem na tuzemských a evropských trasách je česká společnost na www.fofrcz.cz. Jejích služeb využívá stále více firem a dalších subjektů, které potřebují přepravit své zboží k zákazníkovi spolehlivě, rychle a bez problémů. Pro společnost FOFR je typická zejména mezinárodní přeprava, pro kterou používá nejmodernější nákladní vozidla renomovaných značek.

Přepravní systém FOFR

Díky tomu, že do tohoto systému patří osm renomovaných logistických firem, mohou si zákazníci objednat přepravu zásilek do kteréhokoliv koutu v Evropě. Navíc je systém FOFR propojen s obdobným systémem po celé Evropě, takže mezinárodní přeprava je díky tomu schopna přepravit kusové i paletové zásilky, denní svozy a rozvozy v ČR i v zahraničí. Přepravní společnost garantuje  všem zákazníkům pravidelné odjezdy kamionů při exportu i importu a lhůty dodání zásilek „z domu do domu“ již od druhého dne po naložení. Všechny zásilky jsou standardně pojištěny dle CMR a v případě potřeby není problém náklad připojistit.

Výhody systému

Pro všechny subjekty, které využijí mezinárodní přepravu zajišťovanou systémem FOFR, je výhodou, že přepravu si mohou objednat u jednoho partnera sídlícího ve Vašem regionu. Pokud potřebujete více informací, nabízí přepravní společnost možnost kontaktovat obchodního zástupce systému FOFR v daném regionu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button