Spolupráce

Navštivte nově otevřenou fyzioterapii Praha 9 – Černý most

Pokud vás trápí pohybový aparát, potom mějte na paměti, že jedině precizní diagnostika a cílená terapie pod vedením dobrého fyzioterapeuta vám zajistí úspěšnou léčbu. Právě nyní byla nově otevřena fyzioterapie Praha 9 – Černý Most, kde na vás čeká tým profesionálních fyzioterapeutů Praha 9.

Léčba a prevence poruch pohybového aparátu

Moderní zázemí rehabilitace Praha 9, krásné a prostorné tělocvičny a doslova a do písmene profesionální a lidští fyzioterapeuti vám zajistí, že diagnostika, léčba a prevence poruch vašeho pohybového aparátu bude dobře zvládnuta. Toto místo si zamilujete a v zájmu zachování zdraví se na něj budete i rádi vracet.

Vyšetření bez doporučení lékaře

Rehabilitace Praha 9 je součástí rehabilitačního, tréninkového a vzdělávacího centra Redpoint Clinic CZ. Pokud trpíte konkrétními obtížemi, pokud máte zájem o prevenci, kontaktujte nestátní zdravotnické zařízení v Hradci Králové nebo na Praze 9 a objednejte se na vyšetření u fyzioterapeuta Praha 9 i bez doporučení lékaře.

Cílem vyšetření bude nalezení slabého článku ve funkci vašeho pohybového aparátu. Prevence a léčba se týká jak dospělých (včetně seniorů), tak i dětí. Už žádná přetrvávající chronická bolest, konec s vadným držením těla, snížení bolesti, posílení svalů a zlepšení pohyblivosti kloubů.

Míso masáží cvičení

Na rehabilitaci Praha 9 se seznámíte s Neurac Testem a také jím projdete. Na základě bodového hodnocení vám bude ušita individuální terapie přímo na míru. To znamená, že terapie bude cílena na vybrané cviky s přesným dávkováním a obtížností. Zapomeňte na klasické masírování zad – místo toho budete cvičit. Bolest se totiž dá odstranit jedině cíleným cvičením, které není omezeno věkem. Cvičení bude probíhat ve snadno ovladatelném závěsném aparátu. Jmenuje se Redcord. Tak hurá do toho!

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button