Spolupráce

Nabídka obchodu Dublino

Prvořadým zájmem každého majitele či provozovatele hotelu, restaurace, kavárny, baru či wellness studia je, aby se v jeho zařízení cítili všichni hosté co nejlépe, doporučovali návštěvu svým známým a sami se sem rádi vraceli. Předpokladem naplnění těchto cílů je příjemná atmosféra i obsluha a také účelný a pohodlný gastro nábytek. Jeho pestrý výběr nabízí obchod DUBLINO PRAHA v Čestlicích u Prahy.

Jaký gastro nábytek je v nabídce?

Především jsou to nejrůznější typy stolů, a to jak jídelních, tak konferenčních nebo banketových. Rovněž židlí je celá škála provedení i materiálů, včetně židlí barových. Restauraci či kavárnu si můžete vybavit také křesly, lavicovými systémy či boxy, které si stejně jako barové židle můžete nechat vyrobit na zakázku. Restaurační nábytek jsou také svítidla a osvětlení. Chcete-li své hosty opravdu zaujmout, vybavte si interiér restaurace, kavárny či baru zajímavou světelnou dekorací v podobě svítících květináčů, rovněž svítících květinových truhlíků nebo jiných svítících doplňků.  

Další gastro nábytek

Obchod Dublino nabízí také vybavení do hotelů, penzionů či jiných ubytovacích zařízení. Na výběr jsou různé hotelové postele i další vybavení hotelových pokojů. Hotelovou recepci můžete vybavit pohodlnými křesly, pohovkami nebo čalouněnými i koženými boxy, ve kterých se hosté i další návštěvy budou cítit dobře. Sortiment obchodu Dublinu zahrnuje nejen nábytek do restaurace, ale také například různé typy lehátek k hotelovému bazénu nebo na pláž. Pohodlná lehátka jsou také nezbytnou součástí vybavení hotelových relaxačních místností, lázní či wellness zařízení. Podle charakteru daného zařízení si můžete vybírat mezi lehátky klasickými dřevěnými, ale také  celoplastovými či plastovými s výpletem, lehátky z umělého ratanu s polstrováním či lehátky kovovými s výpletem.

Barové židle

Součástí hotelového baru či samostatného baru ve městech jsou pochopitelně barové židle. Tento typ nábytku musí být především pohodlný a také dostatečně pevný. Barové židle z obchodu Dublino jsou vhodné jak do klasických barů, tak do restaurací, hotelů, kaváren nebo i obyčejných hospod. Podle typu zařízení si můžete vybrat mezi barovými židlemi dřevěnými, kovovými, plastovými nebo čalouněnými.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button