Spolupráce

Itálie je plná krásných nemovitostí, které si můžete koupit

Itálie patří nepochybně mezi nejkrásnější země na světě a to je důvod, proč je i jednou z nejnavštěvovanějších zemí. Koho Itálie jednou okouzlí, ten se sem musí celý život vracet. Itálie pro vás nemusí být jen místem pro strávení krásné dovolené, můžete zde snadno vlastnit i nemovitost. Nakupování nemovitostí v zahraničí je stále atraktivnější a důvodem je i stoupající cena českých nemovitostí. Proč mít předražený dům v České republice, když můžete mít výhodně krásný dům ve slunné Itálii? Pokud máte k této zemi blízko, možná je nejvyšší čas si splnit svůj sen a nemovitost si zde pořídit.

Jaké nemovitosti si můžete v Itálii koupit?

Po celém území Itálie najdete domy, byty, pozemky, komerční objekty i celé farmy k prodeji a pořídit si je můžete díky realitním specialistům na portálu https://www.italicahomes.com/cs. Na tomto webu najdete velké množství italských nemovitostí k prodeji, které mohou být vaše. Pokud jste si vždy přáli mít dům v Itálii nebo zde například podnikat s vlastním hotelem či restaurací, nic vám v nákupu nebrání. Nabídka nemovitostí je široká a neustále se rozšiřuje. Nemovitosti můžete hledat v přehledně rozdělených kategoriích, s pomocí mapky nebo filtru, kde si nastavíte potřebná kritéria. U každé nemovitosti jsou uvedeny podrobné informace, cena a mnoho fotografií.

Pokud máte v oblibě například Toskánsko, můžete si pořídit dům s výhledem na moře v Toskánsku (Haus mit Meerblick in der Toskana). Na webu naleznete nejen nabídku nemovitostí, ale také mnoho důležitých informací o nákupu nemovitosti v této zemi. Jestliže naleznete nemovitost, která pro vás bude ideální, realitní specialisté vám zprostředkují prodej a v případě dotazů zodpoví všechny vaše otázky. Pokud jste o nákupu domu v Itálii ještě neuvažovali, neváhejte si projít nabídku domů, možná bude tou správnou jiskrou, která ve vás zažehne touhu si zde nemovitost pořídit.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button