Spolupráce

Čtyři neobvyklé svatby, které se odehrály v České republice

Že se neobvyklé svatby konají jen v amerických filmech? Pokusíme se vás teď přesvědčit o tom, že ani Čechům fantazie nechybí. Že veselka v zimě stojí za houby? Ale kdeže, právě taková může být právě tou nejkrásnější. Vybrali jsme čtyři dokonalé příklady toho, jak krásně a originálně se nechá pojmout jedna z nejdůležitějších chvil v životě mnoha lidí…

Zimní svatba

Katka a Pavel si moc přáli intimní, ale zároveň krásnou a nezapomenutelnou svatbu. Tak jim bylo umožněno v odlehlém lese, asi hodinu chůze od jejich chalupy, ve sněhu a chladu, který je s grácií obklopoval po celou dobu obřadu. Svatba měla decentní nádech tradiční i té moderní zároveň, došlo tak k nádhernému efektu, na který oba rozhodně do smrti nezapomenou. Jejich den byl dokonce i natočený a překrásně zpracovaný. Nevěsta si tak musela jistě připadat jako Popelka.

Svatba ve stylu 50. let

Zdeňka a Daniel se k sobě s láskou připoutali na sice tradiční katolické svatbě v kostele, ovšem netradičně po vzoru svých předků. Dokonce i jejich způsob dopravy byl autentický, nevěsta totiž přijela v jedné z vůbec prvních aerodynamických Tater z 50. let. Celý ceremoniál pak proběhl v Gotickém kostele v nevěstině rodném městě. Dle jejích slov byla úžasně dojemná a po všech směrech krásná.

Pohanská svatba

Pavlína a Tomáš své duše jakoby sebrali z dob příchodu prvních Slovanů na naše území. Oba je zdobí tetování slovanských symbolů, oba se oblékají do tmavého, oba jsou originální a nebojí se ukázat, čím skutečně jsou. Jejich svatba se konala v zámku z pozdního baroka, kde údajně našli všechno, co se jim líbí. Oba jsou fanoušky metalové a rockové hudby, Tomáš dokonce v metalové skupině zpívá. Svatební hostina, ač se to nemusí zdát, byla však na sto procent veganská.

Bohémská svatba

Jonáš a Klára se stali svými v jednom z nejpohádkovějších míst naší země: v Prachovských skalách na Jičínsku. Pár velmi obdivuje vintage a přírodu, proto byla pro ně tato volba nejideálnějším rozhodnutím. Výzdoba a vůbec všechny věci okolo byly dost jednoduché, zároveň však elegantní a vkusné. I z této svatby vzniklo krásné video.

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button