Spolupráce

Sleva na Wolt je tady. Využijte tento promo kód a ušetřete stovku

Ještě jste se nesetkali s aplikací Wolt? Pomocí speciálního promo kódu ušetříte 100 Kč a ještě se dobře najíte. Slevu na Wolt získáte pomocí kupónu PROMOKUPON. Je to opravdu jednoduché a můžete tím získat třeba jednu porci jídla zdarma.

Wolt vs Dámejídlo. V čem je rozdíl?

Stravování se neustále modernizuje a roznáškové služby se staly již samozřejmostí. Zapadají do aktuálního životního stylu, kdy nechcete trávit čas s přípravou jídla a přitom si jej chcete sníst doma. Jednou z takových služeb je Wolt Ale co je na tom nového, Dámejídlo už tu bylo dlouho předtím? Je to jednak o rychlosti a o výběru kvalitních restaurací.

Jak je Wolt rychlý?

Wolt si klade především důraz na rychlosti doručení objednávky. Tak zajistí, že k vám dorazí pokrm co nejčerstvější a ještě teplý. A jak toho dosáhli? Kurýr nemá od restaurace až k vám žádné zastávky a jede přímo na vaši adresu. Zároveň je synchronizován s restaurací a ve chvíli, kdy má restaurace jídlo hotové, tak už tam kurýr je nachystaný. Doba doručení je obvykle 15 – 45 minut. Závisí to samozřejmě na době přípravy jídla, vzdálenosti od restaurace a i vytíženosti restaurace nebo kurýrů.

Jste nový uživatel? Využijte 100 Kč slevu

Pokud jste nový uživatel Woltu, máte štěstí. Můžete využít promo kód, pomocí kterého ušetříte 100 Kč. Znění tohoto kouzelného slevového kódu je PROMOKUPON, stejně jako název portálu PromoKupon.cz, který nám poskytl tuto slevu. V tomto tvaru jej zadejte do aplikace nebo webu. Můžete to udělat hned při registraci nebo později, ale každý uživatel může tento promo kód uplatnit jen jednou. A pospěšte, promokód lze uplatnit pouze 14 dnů po jeho aplikování, takže s první objednávkou moc neotálejte.

Kde je rozvozová zóna Woltu?

Aby Wolt zajistil dostatečnou kvalitu svých služeb, rozhodl se působit pouze ve velkých městech, v Česku jen v Praze a v Brně, na Slovensku jen v Bratislavě. A i pokud bydlíte v těchto městech, nemusíte mít ještě vyhráno. Wolt má omezenou rozvozovou zónu a obvykle nerozváží do okrajových částí. Na Následující mapě vidíte rozvozovou mapu Prahy:

Naštěstí se rozvozová oblast neustále zvětšuje, takže snad budete mít štěstí a budete si moct obědnat Wolt i s naší slevou. 🙂

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button