Spolupráce

Plánujete jarní dovolenou? Vyrazte na zámek!

Kam na dovolenou v tuto dobu? Ideálním řešením pro páry je romantický relax, který nabízí jedině prostředí zámku. Zámecký hotel je vybaven nádherným interiérem z dávných dob, ten dodá jiskru společnému odpočinku a krásná příroda kolem areálu zaručí dechberoucí výhledy a skýtá možnosti k výletům. Ubytování na zámku nezajišťuje pouze nádherný interiér, ale pestrou nabídku zážitků, které se vám jistě vryjí do paměti. Ten správný luxusní hotel disponuje i výtečnou kuchyní. Vyberte si ubytování šité na míru, dobrou volnou je například hotel Herálec.

Co nabízí zámecký hotel?

Skvělá lokalita hotelu Herálec

Lokalita hotelu Herálec je ve znamení turistiky, ale i poznávací dovolené. Můžete zjistit, jak se vyrábí sýr na farmě nebo historii včelařství ve včelařském skanzenu. Ať už vás zajímá technologie modrotisku, nebo jste nadšenci do přírody, Vysočina uspokojí každou duši.

Celá oblast Vysočiny je prosetá sítí cyklostezek, které umožňují cyklistům snadný pohyb po krajině. V dojezdové blízkosti od hotelu se nachází například Žďárské vrchy.

Určitě nezapomeňte navštívit i zoologickou zahradu v Jihlavě, Telč a kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Skvělým zážitkem je jistě i koupání v kouzelném lomu. V blízkosti zámku je pivovar Bernard, jistě oceníte prohlídku pivovaru a následnou ochutnávku řemeslného piva.

Zážitky nabízené hotelem

Zámecký hotel Chateau Herálec nabízí i jisté adrenalinové zážitky. Kombinace adrenalinu a romantiky se například kloubí v letu v balónu. Ten začíná přímo na nádvoří a můžete tak vidět krásný zámek z vrchu. Jestli nepatříte mezi romantiky a chcete spíše zážitek, určitě vás nadchne let vrtulníkem nebo projížďka v Heráleckém kabrioletu.

Wellness a sport v zámeckém hotelu Herálec

Rozsáhlý areál Spa zasazený do zámeckého prostředí umožňuje celkovou relaxaci. Můžete si vybrat z pestré škály procedur různých masáží či sezení s fyzioterapeuty. Odpočiňte si v saunovém světě, kde samozřejmě nechybí parní lázeň a infrasauna, disponuje ale i finskou a bylinnou saunou. K odpočinku samozřejmě nechybí vhodná prostředí, například ve formě zámeckého parku, nebo v Silencáriu, které je k relaxaci přímo dělané.

Ani sportovci zde ale neztratí svou formu. Snad jako každé Spa i tentoluxusní hotel má plavecký bazén. K udržení figury můžete zajít i do fitcentra. Pro milovníky joggingu jsou v zámeckém parku uzpůsobené cestičky, které uspokojí i ty nejnáročnější běžce.

Restaurace, kde pro vás vaří s láskou

Každý správný hotel disponuje luxusní restaurací, ale výhodou restaurace na zámku je její nezapomenutelná atmosféra, díky které si budete připadat jako členové královské rodiny. Váš zážitek jistě doplní široká nabídka vína, kterou dodává vinný sklep biskupa Jana.

Výbornou večeři můžete zakončit doutníkem. V pánském salonku Oldřicha z Říčan je možnost si vybrat z několika druhů doutníků od dominikánských až po honduraské. V případě dobrého počasí si lze pochutiny užít v zámeckém parku.

Pobyt v zámeckém hotelu jako dárek

Přemýšlíte na vhodným dárkem pro svou drahou polovičku, nebo chcete udělat radost rodičům správným dárkem k výročí? Pětihvězdičkový hotel Héralec prodává i dárkové certifikáty, které jistě obdarovanému rozzáří oči radostí.

Hotel spolupracuje s lokálními specialisty a dodavateli. Z produktů, které se běžně nachází v nabídce hotelu, vytváří dárková balení s chutnými produkty z okolí. Různé marmelády nebo čerstvé sýry jistě udělají vašim blízkým radost též.

Zdroj náhledových obrázků: Chateau Heralec

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button